APPLUS

Показано з 1 по 24 із 538 (всього 23 сторінок)

APPLUS – турецька торгова марка, що спеціалізується на виробництві автозапчастин. У однойменної компанії є 5 власних заводів, розташованих у різних регіонах Туреччини. Всі ці заводи загальною площею понад 135 000 квадратних метрів. Експорт товарів включає 50 країн світу. Компанія також робить великий внесок у розвиток економіки та надає робочі місця більш ніж трьом тисячам осіб.

Бренд APPLUS виробляє запчастини, які підходять для широкого спектру автомобілів різних марок та моделей. Їхні продукти призначені для легкових автомобілів, позашляховиків, вантажівок та комерційного транспорту. APPLUS прагне задовольнити потреби різних сегментів ринку автомобілів забезпечуючи якісні компоненти для різноманітних типів транспортних засобів.

Одна з основних областей, у яких компанія APPLUS є експертом, – це компоненти для двигунів. Вони пропонують широкий вибір деталей, включаючи поршні, кільця, вкладиші, розподільні вали та ін. Компанія також спеціалізується на виробництві гальмівних систем та пропонує широкий асортимент гальмівних колодок, дисків, супортів та інших компонентів для забезпечення надійної та безпечної зупинки автомобіля.

Компанія також виготовляє компоненти для підвіски автомобілів, включаючи амортизатори, пружини, важелі та стабілізатори. Ці продукти розробляються з урахуванням комфорту та керування автомобіля, забезпечуючи плавний та стабільний рух на дорозі. На даний момент виробнича лінійка включає 30 000 одиниць товарів. А на місяць заводи виготовляють 3500000 одиниць.

Важливо, що продукція APPLUS проходить суворий контроль якості кожному етапі виробництва. Компанія інвестує в передові технології та використовує сучасне обладнання для забезпечення високої продуктивності та надійності своїх продуктів.

Купити важіль підвіски, наконечник рульової тяги, кульову опору, втулку стабілізатора та багато іншого ви можете у нас в інтернет-магазині АвтоАптека за найвигіднішими цінами та швидкою доставкою по всій території України.