EXIDE

Автомобільний акумулятор EXIDE Excell 6СТ-74Ah Аз 680A (EN) EB741
Код:76229

Автомобільний акумулятор EXIDE Excell 6СТ-74Ah Аз 680A (EN) EB741

3088₴* при обміні
3273₴
Показано з 1 по 24 із 172 (всього 8 сторінок)

Exide – це енергія світу із 1888 року. Всесвітньовідома корпорація, третя в США по виробництву автомобільних стартерних батарей, займає друге місце за обсягом постачання акумуляторів в Європі, в тому числі й AGM – для найсучасніших моногібридних автомобілів, обладнаних системою Start-Stop. Exide Technologies являється одним із двох найбільших світових виробників свинцевих акумуляторних батарей. 

Виробничі потужності зосереджені в США, Європі, Австралії та Індії. В 11 країнах світу працюють 33 виробничих підприємства. А штат фахівців просто вражає -10 027 співробітників, і це лише в США та ЄС. Продукцією Exide користуються споживачі у 80 країнах світу.

Акумулятори Exide це живлення для різних типів транспортних засобів: автомобілів, важких транспортних засобів, човнів, мототехніки, сільськогосподарської, будівельної та спецтехніки. Виробництво завжди орієнтоване на споживача, тому якість продукції завжди на вищому рівні, бо компанія несе велику відповідальність. Слід зазначити, що якість батарей відповідає всім європейським нормам та стандартам. Завдяки голограмам та перевірочним кодам, вся продукція має захист від підробок.

Ключовою причиною успіху Exide є його постійне прагнення інновацій. Компанія завжди була на передньому краї технологій акумуляторів та активно вкладає у дослідження та розробки. Це дозволяє Exide створювати продукти, які відповідають найсуворішим стандартам якості та ефективності. Однією з найважливіших галузей, у якій Exide заслужив на визнання, є автомобільна індустрія. Акумулятори Exide стали першим вибором для багатьох автовиробників завдяки своїй надійності та довговічності. Компанія активно працює з автовиробниками, щоб надати оптимальні рішення для різних типів транспортних засобів, від легкових автомобілів до важких вантажівок.

Exide також зарекомендував себе як головний постачальник акумуляторів для промислових та морських програм. Його продукти використовуються в широкому спектрі галузей, таких як виробництво, транспорт, телекомунікації та багато іншого. Надійність та тривалий термін служби акумуляторів Exide роблять їх необхідним обладнанням для критично важливих систем та програм.

Компанія також активно розвиває акумулятори для альтернативної енергетики, такої як сонячні та вітрові електростанції. Це відображає прагнення Exide сприяти стійкості та екологічно чистому майбутньому. Батареї для зберігання енергії відіграють важливу роль у розробці стійких джерел енергії, і Exide бере активну участь у цьому процесі. Exide пишається своєю глобальною присутністю та широкою мережею дистриб'юторів та партнерів. Це дозволяє компанії ефективно обслуговувати клієнтів у різних регіонах світу та надавати найкращі рішення для різноманітних потреб. Інноваційна стартерна батарея Exide представлена на ринку автомобільних АКБ п’ятьма лінійками для легкових автомобілів та тяж групи: Exide AGM, Exide EFB, Exide Premium, Exide Excell, Exide Classic. Exide Moto має окремі види АКБ: Ready AGM, CONVENTIONAL (звичайний мото АКБ), AGM.

Всі акумулятори Exide – це інноваційне рішення для первинної комплектації (ОЕ) конвеєрів провідних виробників акумуляторних батарей. Exide має свою запатентовану технологію виробництва пластин Carbon Boost 2.0, її суть в тому, що застосовується унікальна вуглецева добавка, яка внесена в активну масу негативних пластин. Ця технологія перш за все була розроблена для того, щоб покращити технічні характеристики ОЕМ акумуляторів Exide Start-Stop.А з найсвіжіших новин: інженери-технологи  Exide розробили  нове покоління Exide AGM. Більш технологічна, інноваційна, виготовлена за новими стандартами, максимально продуктивна автомобільна батарея. Нова удосконалена лінійка АКБ Exide AGM  з підвищеною ємністю була розроблена тому, що нові моделі авто із системою Start-Stop вимагають більшої ємності. І дизайн етикеток на батареях дещо відрізняється від звичайних AGM, є голограмний надпис "Ideal for latest Start-Stop".

До того ж, компанія Exide є спонсором багатьох гоночних змагань, а акумуляторні батареї Exide є офіційними батареями NASCAR (національна асоціація гонок серійних автомобілів).
Автомобільні акумуляторні батареї Exide змінять ваше уявлення про АКБ загалом. З асортиментом товару Ви можете ознайомитись та оформити замовлення у нашому інтернет-магазині АвтоАптека.