SOLITE R

Показано з 1 по 24 із 69 (всього 3 сторінок)

Solite R – найсучасніший бренд технологічних акумуляторних батарей. Акумулятори Solite R почали випускати у 1979 р. на потужностях одного з найбільших виробників автозапчастин Hyundai Sungwoo Solite Co. Ltd.

Вражаючі потужності південнокорейського виробництва складають - 7,3 млн АКБ на рік, це тільки під брендом Solite R, а площа підприємства складає 81295м². АКБ виготовляються виключно на сучасних установках з використанням тільки високоякісних матеріалів: пластин зі свинцю, які містять сепаратори низького опору, кальцію та супер полімери.

Акумулятори Solitе тримають конкуренцію на рівні з відомими світовими брендами BOSCH і VARTA. АКБ Solitе являється конвеєрною батареєю, яка у величезній кількості поставляється на автомобільні заводи та отримала визнання від світових автовиробників, таких як: Toyota, General Motors, KIA, Hyundai, Nissan та Honda. У 2021 році Solite було визнано автомобільною батареєю року.

Solite повністю необслуговувана АКБ класу CMF. Має збільшений термін експлуатації та більшу стійкість до розрядів-зарядів, такий успіх удалося отримати в результаті використання суперполімерів та конвертів-сепараторів з низьким опором. А вищий пусковий струм акумулятора прискорює запуск двигуна, навіть у сильні морози. З використанням інноваційних технологій у виробництві клем та при їх установці, внаслідок цього вдалося уникнути окислення клем, і це вплинуло на довгостроковість роботи та збільшило термін служби при вібраціях. За допомогою вбудованого датчика автовласник зможе легко з'ясувати заряд батареї.
 
Акумулятори Solite використовуються як і в легкових автомобілях, так і в промислових цілях, у вантажній та військовій техніці. Крім кислотних батарей, в асортименті представлені інші типи АКБ: AGM, лінійка АКБ спеціально для автомобілів Hyundai і Honda, лінійка JAPAN для японських і корейських автомобілів зі стандартом JIS CMF, а також для європейських авто зі стандартом DIN CMF.

Якість АКБ Solite підтверджується специфікаціями, тестуванням та міжнародними сертифікатами якості. Офіційним імпортером та дистриб'ютором батарей Solite на території України є компанія ТОВ «Нова Формула». А в нашому інтернет-магазині АвтоАптека Ви можете купити будь-який акумулятор Solite з різними характеристиками та для будь-якого типу автомобілів та техніки безпосередньо від виробника.