Акумулятори

Акумулятори

Електроліт OilRight 5кг 5503
Код:48484

Електроліт OilRight 5кг 5503

404₴
Показано з 1 по 25 із 2344 (всього 94 сторінок)

Вашій увазі представлені різні моделі автомобільних, тягових і мото акумуляторів різних виробників: VARTA, BOSCH, OPTIMA, A-MEGA, ODYSSEY, ISTA - NEW FORMULA,  KRAFT,   EXIDE,  BLACK MAX, MUTLU, SZNAJDER, JENOX , WESTA, FIAMM, OUTDO,  Logic Power, Sunlight та багато інших.


В асортименті інтернет магазину можна підібрати хороший акумулятор для легкового і вантажного автомобіля: 75Ah, 95 Ah, 100 Ah, 120 Ah, 130 Ah, 140 Ah, 180 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 220 Ah , 225 Ah; для легкового автомобіля: 45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 75Ah, 95 Ah і 100 Ah; для мотоциклів і іншого мото транспорту (квадроциклів і дитячих повнорозмірних машинок для поїздок по парках і скверах): від 2.3 Ah до 20 Ah.

Кожен автолюбитель знайде акумулятор, який буде йому до душі і по кишені. Найширший вибір акумуляторів представлений у нас в інтернет магазині «АВТОАПТЕКА»: обслуговуються і не обслуговуються, з електролітом (свинцево-кислотні та Лужного) і гелеві, з правим «плюсом», лівим «плюсом» і бічний полярністю, європейського і азіатського типу, з клемними "штирями" утопленими і висунутими, з кріпильним нижнім бурти і без нижнього бурту, з індикатором зарядженості і без нього, зі стандартними розмірами, загальноприйнятими для конкретних ємностей АКБ, і зі спеціальними зменшеними габаритними розмірами (як наприклад, потрібно для дуже маленьких ніш) для АКБ у автомобілів Тойота).

КУПИТИ АКУМУЛЯТОР:

Щоб акумулятор купити в звичайному магазині, це зазвичай займає багато часу, але завдяки нашому зручному сервісу вам не доведеться витрачати багато часу. На сайті представлена ​​зручна форма підбору акумуляторних батарей для автомобілів і мотоциклів, завдяки якій ви самостійно і досить швидко зможете підібрати відповідні моделі акумуляторної батареї. Також ви можете звернутися по безкоштовній телефонній лінії до наших менеджерів, які працюють практично без вихідних і можуть підібрати кілька варіантів з числа наявних на складі АКБ і за різною ціною в залежності від можливостей вашого гаманця і бажаної "ходимості" акумуляторної батареї. В інтернет магазині «АВТОАПТЕКА» ви знайдете будь-який акумулятор, до якого Ви звикли, або рекомендує технічний регламент, або з додатковим запасом ємності і пускового струму. Купити акумулятор можна прямо в день звернення, а при особистому візиті на склад магазин в Києві практично миттєво (але за попереднім дзвінком), адже наші склади мають вигідне місце розташування. Крім цього у нас на сайті можна купити трансмісійні, моторні і гідравлічні масла, фільтри і автохімію. Звертайтеся до нас і ми гарантуємо - ви залишитеся задоволені.