AGM Аккумуляторы

Підбір по марці автомобіля

AGM Аккумуляторы

Показано з 1 по 25 із 96 (всього 4 сторінок)

Акумулятори з абсорбованим електролітом - (AGM)

Протягом 1980-х років свинцево-кислотні батареї пройшли через значні зміни, а саме в цей момент на ринку з'явилися батарейки з абсорбованого електроліту або AGM. На відміну від традиційних залитих свинцево-кислотних батарей, які, як було відомо, вимагали значного технічного обслуговування і мали проблеми з безпекою через те, що в них використовувалася рідка сірчана кислота, AGM акумулятор був спроектований так, щоб не вимагав особливого обслуговування, був легкими і встановлювався в будь-якому положенні. Це робить його ідеальним для використання в літаках, транспортних засобах і системах безперебійного живлення (ДБЖ).

Хоча хімічна реакція і компоненти, які використовують свинець і сірчану кислоту для створення електроліту, однакові, існують відмінності в їх роботі в порівнянні зі стандартною свинцево-кислотної батареєю. Акумулятор AGM все ще складається з пластин свинцевих електродів і сірчаної кислоти, але розчин кислотного електроліту вбирається в скловолоконний мат, звідси і назва. Саме тут відбувається хімічна реакція. Це дозволяє використовувати технологію AGM в багатьох портативних пристроях, наприклад, таких як автомобільні акумулятори. Оскільки акумулятори повністю герметичні і немає ризику розливу або витікання токсичною кислоти. Завдяки цьому акумулятори AGM не вимагають особливого обслуговування.

Інші переваги використання батарей AGM в порівнянні зі стандартними свинцевими батареями полягають в тому, що вони заряджаються набагато швидше і стійкі до глибокого циклу саморазряда, що означає, що вони можуть забезпечити більш низьке енергоспоживання протягом тривалих періодів часу і мати кращу глибину заряду. Це робить їх ідеальним рішенням для автомобільних акумуляторів і резервних акумуляторів, де потрібно джерело живлення протягом тривалого часу. Тому купити AGM акумулятор буде чудовою ідеєю.

Гелеві акумулятори

Гелеві акумуляторні батареї agm, які також є свинцево-кислотними батареями класу VRLA, діють аналогічно технології AGM. Вони також пропонують більш безпечне рішення для харчування енергосистем, так як сернокислотная рідина, необхідна для проведення хімічної реакції, що генерує електричну енергію, иммобилизована. Це означає, що вони можуть бути встановлені в будь-якому положенні і їх не потрібно тримати у вертикальному положенні, як стандартні свинцево-кислотні акумулятори.

Іммобілізація сірчаної кислоти досягається шляхом додавання діоксиду кремнію до розчину, який перетворює рідину в пасту або гель всередині ущільнення батареї. Цей гель оточує свинцеві електроди всередині акумуляторного елемента і дозволяє відбуватися хімічної реакції. Але одне з явних переваг використання гелевих АГМ акумуляторів над затопленими елементами полягає в тому, що вони значно зменшують випаровування електроліту і проблеми з корозією, які можуть виникнути з рідкими свинцево-кислотними батареями. Гелеві акумулятори більш міцні і стійкі до вібрацій і ударів, що робить їх більш придатними для різних застосувань, в тому числі і в автомобільній галузі.