Присадки для ГУР

Присадки для ГУР

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

ГУР - спеціальна система, яка встановлюється на сучасних автомобілях з тією метою, щоб краще крутити кермо. Присадка в ГУР необхідна для оптимальної роботи даної системи. Час від часу потрібно міняти стару рідину, щоб уникнути передчасного зносу деталей. Зверніть увагу на те, що при заливанні нової рідини відразу ж починаються процеси окислення. При роботі автомобіля окислення відбувається в десятки разів швидше, що змінює колір рідини, і вона стає темніше. Також варто відзначити, що відбувається витрата масла за рахунок природного випаровування або через наявність ущільнювачів в системі, через які проникає рідина.

Багато автовласників при виборі рідин роблять великий акцент на колір. Але присадка для ГУР повинна вибиратися виходячи з в'язкості, гідравлічних, механічних і хімічних властивостей. Продукти, що заливаються в систему, можуть бути синтетичними і мінеральними. Мінеральні не так руйнують і взаємодіють з гумовими та іншими деталями. В синтетичні додаються різного роду присадки, які допомагають поліпшити їх якості та властивості. Наприклад, присадки ГУР, які зменшують силу тертя, що забезпечує менший знос деталей і підвищує тривалість їх експлуатації. Інший вид - стабілізуючі в'язкість продуктів, що дозволяє підтримувати плинність на певному рівні при нагріванні і охолодженні системи. Одними з ключових присадок є антикорозійні, а також ті речовини, які сприяють відновленню гумових деталей і перешкоджають вспениванию.

Присадки в гідропідсилювач застосовні для зниження ступеня зношування деталей, а також для перешкоди процесам окислення. Серед широкого асортименту товарів на нашому сайті представлені присадки для ГУР торгових марок STEP UP і XADO. При застосуванні присадок значно збільшується тривалість роботи машинного масла, який використовується в системі гідропідсилювача керма, знижується трудомісткість експлуатації за рахунок зменшення числа обслуговувань, відновлюються гумовотехнічні вироби за рахунок їх розм'якшення, зменшується тертя між дотичними поверхнями механізмів в насосах, гідравлічних циліндрах, золотниках та інше. & nbsp;

Купити кошти для гідропідсилювача керма і вибрати можна в каталозі нашого інтернет магазину за доступними цінами. Оформляйте замовлення, а також замовляйте послугу зворотного дзвінка, і наші співробітники допоможуть Вам підібрати необхідні присадки, автохімію та інші товари, представлені в каталозі. Менеджери працюють без вихідних. Доставляємо продукцію кур'єром по Києву і займаємося відправкою по всій території України.