Гарантія та повернення

Повернення товару


Ми дотримуємося статті 9 Закону про захист прав споживача, в якому сказано, непродовольчий товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів при:


товарному вигляді;

не розкрити каністрах (для масел);

якщо збережені споживчі властивості: пломби, ярлики;

при наявності гарантійного талона (для акумуляторів) і видаткової накладної.

Не підлягають обміну та поверненню електроприлади (тільки якщо вони не працюють) і автохімія.


Гарантія та гарантійні випадки


На весь товарний ряд акумуляторних батарей в нашому інтернет магазині поширюється гарантія від 1-го до 2-х років залежно від виробника.

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця, виконавця), або фальсифікації товару, підтверджених за необхідності висновком експертизи, споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством і на підставі обов'язкових для сторін правил або договору, має право за своїм вибором вимагати від продавця або виробника:


повернення суми за купівлю;

заміну товару на такий же або на аналогічний, з числа наявних у продавця.

відповідальність


Вся наша продукція має сертифікати якості, які ми можемо надати на вимогу клієнтів. Ми є авторизованими дилерами таких відомих торгових марок як Bosch, Varta, Motul, Castrol, Yuko і ін.

Інтернет магазин не несе відповідальність за неправильний підбір Вами масла для Вашого авто. У разі доставки кур'єрськими службами пересилання товару оплачується покупцем.