Набори інструментів

Набори інструментів

Показано з 1 по 25 із 35 (всього 2 сторінок)

Набір інструментів для авто зобов'язаний мати кожен автомобіліст, більш того, їх краще возити з собою. У багажнику вони багато місця не займають, а для поточного ремонту будуть до речі. І не тільки для машини потрібен такий комплект з найбільш затребуваних ручних інструментів, в будинку він також стане в нагоді. У нашому інтернет-магазині можна замовити напівпрофесійні і професійні комплекти від провідних брендів.

Основні критерії

& nbsp; Купити набір інструментів для авто щоб він точно підходив під потреби ремонту і не тільки можна тільки уважно вибираючи матеріал, комплектацію та розміри.

Найбільше на ціну впливає матеріал інструменту. Від міцності і твердості його залежить надійність і довговічність використання. Таким вважається:

 • Углеродистая загартована сталь.
 • Хром ванадієвий сплав.

  Під комплектацією мається на увазі кількість одиниць в наборі. Найменші включають 10-15 одиниць, великі, професійні більше 100. У кожному з них є обов'язкові інструменти.

  Розміри варто підбирати виходячи з того яку машину планується ремонтувати. Для вантажівки і легкового автомобіля розміри ключів, головок будуть відрізнятися. Те ж і щодо вітчизняних та іноземних транспортних засобів.

  Універсальний набір

  Автоінструменти пропоновані у нас, включають різну кількість ключів, викруток, головок. Але є база, яка представлена ​​практично в кожному наборі. Обов'язковими вважаються:

  • Ключі гайкові.
  • Тріскачки.
  • Торцеві головки.
  • шестигранні ключі.
  • Викрутки.
  • Шарнірно-губцевий інструменти.
  • Набори біт.

   За допомогою гайкових ключів (комбінованих і накидних) відгвинчуються гайки і інші з'єднання. Це допомагає дістатися до точки поломки. Зручні в цьому випадку і тріскачки. & Nbsp; За рахунок граней на робочому інструменті захоплює і утримує торцеві головки. У наборах найчастіше запропонована велика і маленька тріскачка.

   Торцеві головки застосовуються для відгвинчування і загвинчування. Цей елемент набору буває з 6 або 12 гранями, різною формою головок. По довжині стандартний або подовжений.

   Шестигранний ключ - підтип гайкового, всередині нього захоплення для самого поширеного типу болтів - шестигранних. З їх допомогою можна також збирати меблі, скручувати деталі. Розповідати про користь і необхідність викруток зайве. У наборах пропонують хрестові і плоскі викрутки. Залежно від цінового діапазону комплекту вони можуть бути звичайними або реверсивними, ударними.

   Шарнірно-губцевий інструменти використовуються для зняття ізоляції, обтиску, обрізки проводів, кусання кріплення. При роботі з автомобільної проводкою вони дуже до речі. & Nbsp;

   У більшості наборів кількість біт велике. Вони можуть використовуватися для викрутки, торцевого ключа, дрилі і шуруповерт. Запропоновано багато варіацій хрестових, квадратних, трикутних і багатьох інших.

   Додатково можуть комплектуватися воротка, подовжувачами, перехідниками, шарнірами. Для ремонту автомобіля своїми руками такого базового набору буде досить.

   Зберігання

   Якісний автомобільний інструмент від відомих брендів поміщається в спеціальний пластиковий кейс. Він повинен бути міцними, адже вага навіть невеликого набору інструментів кілька кілограм. Варто звернути увагу на застібку кейса, адже саме вона найчастіше при систематичному використанні пошкоджується.

   Вибрати відповідний комплект інструментів іноді буває складно. У цьому допоможуть консультанти нашого інтернет-магазину, замовляйте зворотний дзвінок і з вами зв'яжуться найближчим часом.