Автомобільні моторні масла

Автомобільні моторні масла

Показано з 1 по 25 із 1659 (всього 67 сторінок)

моторне масло називають масла, які застосовують для змазування поршневих двигунів внутрішнього згоряння. Виробляються для дизельних і бензинових моторів, а також універсальні, які підходять і для бензинових і для дизельних автомобілів. Основу моторного масла становить базове масло і комплекс присадок. Моторне масло буває різною в'язкості. В'язкість необхідно підбирати в залежності від умов експлуатації авто, пробігу та загального стану двигуна.

Моторні масла діляться на кілька видів:

- мінеральні. Виробляються методом перегонки і очищення нафти. Нафта рафінують і дистилюють, додають великий комплекс присадок. Бувають парафінові, нафтенові і ароматичні. Найчастіше в автомобілях застосовують парафінові моторні масла, вони мають відмінні характеристики по в'язкості і стійкі до температурних режимів. Мінеральні масла використовують для авто, які працюють у важких умовах, в вітчизняних автомобілях.

- синтетичні. Виробляються синтезом хімічних продуктів. Мають такими перевагами - плинність, яка зменшує тертя деталей; низька температура прокачування; висока температура випаровування, хімічна стабільність складу. Синтетичні моторні продукти коштують дорожче, ніж мінеральні.

- напівсинтетичні. Виробляються методом змішування синтетичних і мінеральних масел. Застосовують в помірному кліматі для авто з незначними навантаженнями.

В інтернет магазині АВТОАПТЕКА ви знайдете масло моторне, яке ідеально підійде Вашому авто.

Купити моторне масло у нас досить просто, ми працюємо без вихідних. Маємо широкий асортимент продукції для авто. & Nbsp; Купити моторне масло в АВТОАПТЕКА ви зможете оптом чи вроздріб, за дуже привабливими цінами. Досвідчені менеджери допоможуть вибрати правильно продукт під ваші вимоги, проконсультують за технічними характеристиками і способу застосування. Завжди підкажуть за додатковими витратними матеріалами до вашого замовлення (нададуть інформацію по повітряних фільтрів, паливу, системи очищення передніх і інший автохімії).

Доставку здійснюємо по всій Україні зручною транспортною компанією. Терміни поставки обговорюються з менеджером-консультантом. Весь товар нашого магазину оригінальний, має необхідні сертифікати якості та доступну ціну. Якщо вам необхідно купити масло для вашого автомобіля, то ми оперативно і якісно зможемо допомогти вам у цьому питанні. Обслуговування і товаром гарантовано залишитеся задоволені.

& nbsp; Асортимент масел автомобільних представляють такі бренди: Mannol, Elf, Wolver, Mobil, Total, Neste, Motul, Shell, Alpine, YUKO, ТНК (Роснефть), Bizol, Oil Formula, Lotos, BP, BMW, Castrol, ARAL, FORD, GM, Gulf, Honda та інші. Для зручності ми пропонуємо моторні масла в стандартній тарі від виробника і на розлив.