Автомобільні шампуні

Автомобільні шампуні

Показано з 1 по 25 із 76 (всього 4 сторінок)

Для автомобілістів, які звикли мити свій автотранспорт самостійно, в каталозі інтернет-магазину avtoapteka.net.ua представлений широкий вибір шампунів для машини, які нейтральні для лакофарбового покриття.

Види автомобільних шампунів

Крім автошампуни для ручної і безконтактної мийки широко застосовуються засоби з воском, які мають особливий склад і концентрацію:

- для миття вручну. Автокосметика вітчизняних і зарубіжних виробників відрізняється за своїм складом, консистенції, вартістю та обсягом розфасовки. Відмітна особливість цих коштів - це делікатне вплив на лакофарбову поверхню, не завдаючи шкоди покриттю. Не варто мити автомобіль шампунем з агресивним складом (даний засіб підходить для очищення решітки радіатора і двигуна). Варто виділяти такі критерії при покупці, як наявність лужних компонентів у складі, які ефективно відмивають бруд, масляні і бітумні плями. В автомобільних шампунях для миття вручну, наявність лужних компонентів не повинна перевищувати 30%. При такому складі шкіра на руках не страждає, а також не відбувається помутніння глянцевого лаку на кузові;

- шампуні для миття машини з воском. До складу даних миючих засобів входить віск, який створює на лакофарбовому покритті кузова плівку, ефективно захищає поверхню від ультрафіолетового випромінювання (фарба не вигорає і не блякне), від реагентів в зимовий період, від незначних забруднень і дощу. Воскосодержащіе автошампуни мають незначну піну, тому витрата їх більше, ніж коштів для самостійної мийки автомобіля. Автотранспортний засіб, вимите миючим засобом з воском не вимагає додаткового нанесення поліролі.

Переваги покупки автокосметики в компанії «Авто аптека»

Для багатьох автовласників вибір якісного шампуню для миття авто - це не легке завдання, тому що багато онлайн-магазини пропонують дешеві кошти сумнівної якості тому, щоб купити оригінальний шампунь від виробника, потрібно скористатися пропозиціями інтернет-магазину avtoapteka .net.ua. Основні плюси співпраці з компанією «Авто аптека»:

  • широкий асортимент автокосметики високої якості з гарантією від виробника;
  • вигідна ціна. Вся продукція, представлена ​​на сайті, надходить в магазин безпосередньо з заводів-виготовлювачів, минаючи посередницькі структури, що позитивно відбивається на ціноутворенні;
  • оперативна доставка придбаного товару.

    Якщо при замовленні автовласник не може визначитися з вибором, тоді менеджер допоможе вибрати миючий засіб в залежності від цінової категорії і вимог клієнта.

    & nbsp;