Герметики силіконові універсальні

Герметики силіконові універсальні

Показано з 1 по 25 із 69 (всього 3 сторінок)

Застосовується герметик силіконовий універсальний як в автомобілях, так і в будівництві. Основна мета - створення герметичності між швами, зазорами, тріщинами і щілинами. До складу входять обов'язкові компоненти: силіконовий каучук, підсилювач, праймер адгезії, пластифікатор і вулканізатор. Серед додаткових речовин можна виділити фунгіциди, механічні наповнювачі, як пісок, скляна пил, а також барвники.

Використовується герметик силіконовий універсальний навіть в умовах підвищеної вологості, але недоцільно його застосовувати для акваріумів. Поряд з усіма іншими пам'ятками силіконовий герметик прекрасно використовується для металевих, дерев'яних, скляних і поверхонь, що містять бітум, а також для установки дзеркал. Завдяки еластичності і антибактеріальні герметики є екологічно чистими. Силіконові герметики працюють в широкому діапазоні температур, стійкі до впливу ультрафіолетових променів, забезпечують адгезивність і стійкість у вологому середовищі і органічних речовин, запобігають утворенню цвілі. Ціна на силіконові герметики залежить від складу, торгової марки та інших тонкощів. Найчастіше герметики наносяться на більшість поверхонь, але перед використанням обов'язково слід прочитати, з якими саме матеріалами рекомендовано застосування.

В залежності від розчинника, що входить до складу герметика, виділяють кислотні і нейтральні. При висиханні кислотного утворюється оцтова кислота і силікон залишається еластичним, а після нейтрального немає ніяких запахів, але речовина твердне. Кислотні герметики наносяться на багато поверхні, але не на металеві, так як кислота почне реагувати з металом, і останній буде покриватися іржею.

Герметик універсальний є дуже зручним у використанні. Серед широкого асортименту товарів на сайті є різні засоби для швидкого ремонту автомобіля. Звертайтеся до нас, замовляйте зворотний дзвінок, і фахівці сайту допоможуть Вам вибрати необхідний товар, виходячи з призначення і цілей застосування, а також від моделі автомобіля. Купити герметик силіконовий універсальний Ви можете за мінімальними цінами в нашому магазині. В каталозі сайту герметики представлені від таких виробників: Donedeal, Abro Grass, Liqui Moly, Zollex, K2, Hi-Gear, Mannol та інші. Ціна герметика універсального низька, як і на інші товари в інтернет магазині «АВТОАПТЕКА». Ми відправляємо товари по всій Україні, а також кур'єр може доставити покупки по Києву особисто Вам в руки, що є дуже зручним і практичним.