Присадки для паливної системи

Присадки для паливної системи

Розчин сечовини Foxi AdBlue 20л
Код:47452

Розчин сечовини Foxi AdBlue 20л

570₴
Показано з 1 по 25 із 74 (всього 3 сторінок)

Внаслідок неповного згоряння палива і масла в двигуні відкладаються речовини, які впливають на нормальну роботу автомобіля, порушуючи тепловий стан, змінюючи ступінь стиснення і зменшуючи обсяг камери згоряння. Накопичуючись у впускний системі, відкладення перешкоджають наповненню циліндрів і, таким чином, машина працює не на повну потужність. У різних частинах паливної системи відкладаються різні шлаки. Так, під впливом високих температур в камері згоряння і на клапанах утворюються тверді частинки, як кокс. В інших частинах утворюються лакові плівки різної товщини.

Для оптимальної роботи автомобіля необхідно запобігати подібним явищам. У цьому допоможе присадка для очищення паливної системи. Причому тверді речовини видаляють шляхом випалювання органічної сполучною, яка утримує частинки, а плівки - шляхом розчинення.

Кожен бренд, представлений в каталозі нашого сайту, має відмінні очищаючі властивості. Liqui Moly помірно збільшує рН бензину, а Hi-Gear помітно підвищує його і спрямований на швидке видалення шлаків, але зверніть увагу, що підвищена кислотність може несприятливо впливати на ресурс ущільнень. У складі всіх представлених товарів відсутні такі речовини, як метанол, бензоли, різні метали. Також дані присадки не змінюють октанове число.

Варто відзначити, що при великій мірі забруднення двигуна краще відразу їхати в сервіс. При застосуванні присадок може спочатку відзначатися погіршення роботи машини. Це пов'язано з виходом продуктів відкладень. Кращий спосіб очистити мотор - це залити присадки в бензин для очищення паливної системи і покататися, щоб прогнати всю паливну систему.

Очищення паливної системи присадками знайшли застосування в якості очищення складових паливної системи (включаючи дизельні паливні системи) і форсунок. Очищаючі суміші в каталозі нашого інтернет магазину представлені товарами торгових марок Pingo, XADO, Zollex, Runway, Hi-Gear, ABRO, K2, Liqui Moly і ін. Лідирує з продажу Hi-Gear. Саме він відомий своїми присадками для двигунів, що працюють на дизельному паливі. Взимку під час зниження температури найкращий засіб - размораживатель Hi-Gear, який забезпечить швидкий запуск двигуна. Крім присадок для промивання паливної системи серед асортименту нашого інтернет магазину Ви знайдете присадки для коробки передач, ГУР, для системи охолодження і для мотора, а також іншу автохімію. Ви можете придбати засоби для паливної системи в нашому інтернет магазині за низькими цінами. Менеджери магазину підберуть найкращий варіант, виходячи від року випуску і пробігу автомобіля. Ми здійснюємо доставку товарів по Києву і відправляємо по всій території України.