Свічки запалювання

Підбір по марці автомобіля

Свічки запалювання

Свічка запалювання NGK ZGR5A
Код:87735

Свічка запалювання NGK ZGR5A

99₴
Свічка запалювання DENSO K16TT
Код:30594

Свічка запалювання DENSO K16TT

119₴
Свічка запалювання DENSO W20TT
Код:31159

Свічка запалювання DENSO W20TT

181₴
Показано з 1 по 25 із 110 (всього 5 сторінок)

Коли пора міняти свічки автомобільні?

Автомобільні свічки є витратним матеріалом, покликаним забезпечити займання паливо-повітряної суміші, стан якого є важливим індикатором працездатності мотора машини. Чим вище якість іскри, тим краще буде підпалювання палива в камері згоряння і, відповідно, вище потужність двигуна. Ці деталі, за умови їх справності забезпечують високу продуктивність двигуна, оптимізують витрати палива автомобіля і т.д. Саме тому їх своєчасна заміна та контроль стану є невід'ємними складовими регулярного техобслуговування авто.

Термін служби свічок для авто залежить від матеріалів, які були використані у виробництві і технології виготовлення. Саме термічна стійкість і стійкість до впливу високої напруги в роботі мотора безпосередньо впливають на інтервал заміни цих витратних матеріалів. Про те, що пора купити свічки на авто в нікелевому виконанні зазвичай доводиться замислюватися через 30 - 45 тис пробігу, в платиновому - 70 тис, іридієвому - 60 - 120 тис.Однак, ці цифри приблизні, тому важливо періодично заглядати під капот автомобіля й оглядати свічки на предмет відсутності сколів, тріщин та інших зовнішніх ознак зносу. Також рекомендації по періодичності заміни свічок для авто зазвичай дає завод з випуску автомобілів в технічних рекомендаціях по експлуатації, а також виробники автомобільних свічок.Ознаки того, що час придбати свічки для авто

Неякісне паливо, несправність інших систем в автомобілі можуть скоротити термін служби свічок. Зовнішніми ознаками їх виходу з ладу є:

  • поява нальоту на електродах;

  • сажистий нагар на свічці;

  • зміна кольору електрода або поява слідів його плавлення.

Непрямими ознаками проблем зі свічками є зменшення потужності двигуна, скачки обертів мотора, збільшення витрати палива і т.д.

Якщо Ви зіткнулися з необхідністю заміни цих витратних матеріалів, то купити авто свічки за найкращою ціною з швидкою доставкою в будь-яке місто України можна в магазині "Автоаптека" (практично всі товари, представлені на сайті, є в наявності на складі). І нехай Вас не бентежить величезна кількість товарів на онлайн-полицях, навіть якщо Ви зовсім не розбираєтеся в автозапчастинах - не біда. Менеджери інтернет-магазину допоможуть підібрати підходящу запчастину для машини будь-якої марки і моделі. Купуючи автозапчастини на цьому сервісі можна бути впевненим в тому, що вони оригінальні і відповідають всім вимогам, що пред'являються до такого типу товарів.