Клей автомобільний

Клей автомобільний

Показано з 1 по 25 із 44 (всього 2 сторінок)

Клей автомобільний - універсальне і просто незамінний засіб для ремонту стекол, фар і інших деталей. До складу клею часто входить поліуретан та інші речовини, які забезпечують герметичність і щільність між склеюваних поверхнями. Герметик клейовий повинен володіти такими характеристиками: еластичність, міцність, модульність і електропровідність. Перша необхідна для компенсації різниці між температурами, при цьому речовина розширюється. Міцність шва забезпечує надійне скріплення при різних ситуаціях. Модульність відповідає за якісність склеювання і перешкоджає вібрації під час руху. Електропровідність захищає від контакту водія з електричним струмом. У наш час представлена ​​величезна кількість марок автомобільного клею, серед яких Ви знайдете відповідний.

З метою ремонту або встановлення скла використовується клей для авто, який, перш за все, має високу міцність і еластичність, швидко схоплюється і добре утримує деталі. Його наносять на затемнені ділянки скла. Існують ультрафіолетові клейкі речовини, які застигають тільки при сонячному світлі. Іноді клей наноситься на праймер (спеціальний грунт, що наноситься по кромці) - праймерной технологія. Але зважаючи на величезну наявності автомобільного клею, який добре склеює і без грунту, все більше застосовується беспраймерний метод установки.

На нашому сайті продаються клей-момент, силіконовий, епоксидний клей, холодне зварювання, клейкі двосторонні стрічки, водостійкий універсальний клей, клей для дзеркал заднього виду. У нас Ви знайдете товари від таких виробників: Liqui Moly, Donedeal, Abro, App, Hi-Gear, K2, Alteco, Zollex. Клеї, представлені в каталозі нашого інтернет магазину, здатні склеювати гуму, метал, скло і пластик. Автомобільний клей для скла чорного кольору використовується для установки стекол автомобілів, а двостороння клейка стрічка - для молдингів і декоративних частин автомобіля. У представлених клеях відзначаються хороші характеристики, як механічна міцність і стійкість до дії природних явищ і перепаду температури. Вони мають прекрасні звукоізолюючі властивості. Купити універсальний клей, холодне зварювання, або епоксидний клей зі сталевим наповнювачем можете на сайті за доступними цінами. А також в інтернет магазині «АВТОАПТЕКА» знайдуться кошти для догляду за автомобілем, акумулятори, фільтри, які можете купити, як оптом, так і в роздріб. Замовте зворотній дзвінок менеджерів сайту і порадьтеся щодо цікавлять товарів. Завдяки індивідуальному підходу, наші співробітники вирішать будь-яке поставлене перед ними завдання.