Масла для генераторів

Масла для генераторів

Показано з 1 по 25 із 97 (всього 4 сторінок)

Олива для генератора - по своїй суті це теж автомобільне масло, яке заливається в альтернативне джерело енергії. Але тут дуже важливо дотримуватися всіх допусків і рекомендацій виробника, вказаних на пристрої, адже від цього залежить термін життя вашого генератора.

Олива для генератора повинна справлятися з кількома функціями. По-перше, це змащування деталей, що передбачає збільшення часу служби. По-друге, це забезпечення швидкого та легкого старту роботи станції за мінусових температур. У свою чергу, масло виконує функцію відведення тепла від взаємодіючих деталей усередині генератора.

Олива для двотактного бензинового двигуна було розроблено таким чином, щоб воно мало одночасно властивість змащування, розчинення в бензині та швидкого згоряння. Такі олії маркують позначенням 2Т. Воно відмінно підходить для двотактного двигуна і виконує всі перераховані вище функції.

Олива для чотиритактного бензинового двигуна краще підбирати за часом. Такі масла маркуються 4Т, але також їх можна вибирати за в'язкістю та домішками. Наприклад, при температурі від 4+ градусів підійдуть олії 15W30, 15W40. А ось при мінусовій цифрі на градуснику краще віддати перевагу маслам з маркуванням 5W40, 5W50, 10W30, 10W40.

Масла для дизельних генераторів нічим не відрізняються від звичайних, при їх заливці особливо потрібно дотримуватися рекомендацій виробника. Але якщо з якоїсь причини їх немає, то є невеликі нюанси в підборі масла. За умови, що двигун у дизельному генераторі відносно невеликий (до 50кВт), то для нього підійдуть і звичайні олії, такі як і для бензинових станцій. Але якщо потужність вища, то тут уже потрібно підбирати олії, які підходять для вантажних машин. Так як при збільшенні потужності згоряє більше палива, воно утворює більшу кількість побічних продуктів, відповідно, це все потрапляє в олію та робить його густішим. Це погіршує його функції та прохідність між деталями. Щоб цього не відбувалося застосовуються спеціальні масла для вантажних машин з великою кількістю миючих присадок.

Бонусом хочемо розповісти про дії, які допоможуть продовжити життя вашому генератору:

- для нового генератора потрібна так звана "обкатка", після 20 годин роботи потрібно злити олію та залити нову.

Далі змінюйте так, як зазначено на етикетці.

- Заміна масла в генераторі здійснюється тільки на теплому двигуні.

- відстежуйте рівень оливи після зупинки пристрою.

- після запуску генератора дайте йому трохи часу прогрітися, не підключайте до мережі одразу.

Ми рекомендуємо вибирати олію для генератора таких брендів як Wolver, ALPINE, NORDKAPP, Luxe, Yuko, E-TEC, AMINOL. Усі вони представлені у нас в асортименті.

Щоб не помилитися з вибором масла для генератора - зверніться за допомогою до наших менеджерів. Вони професіонали своєї справи і допоможуть вам вибрати масло у найкоротші терміни. Це заощадить вам час та гроші. А також можете ознайомитись з нашим асортиментом масел, акумуляторів та автохімії на сайті.