Промислові індустріальні масла

Промислові індустріальні масла

Показано з 1 по 25 із 247 (всього 10 сторінок)

Індустріальне масло - це дистиллятное нафтове масло малої і середньої в'язкості, яке застосовують в вузлах тертя верстатів, текстильних машин, вентиляторів, насосів, а також як основа при виробництві гідравлічних рідин, пластичних і технологічних мастил. Найпростіші, в "народі" звані "Веретенко" - це І-10, І-20 з низькою в'язкістю (відповідно 10 і 20), застосовуються в ненавантажених або малонавантажених гідравлічних приводах - в гідросистемах тракторів, бульдозерів грейдерів, скреперів, екскаваторів. Для більш відповідальних гідравлічних агрегатів, таких як гідравліка автокранів, конвеєрних ліній і маніпуляторів, застосовуються індустріальні масла з більш високим індексом в'язкості І-40А, МГЕ-46В (відповідно в'язкість 40 і 46). У промисловості індустріальні масла використовуються для гідропресів, в верстатах для створення, наприклад, зворотно-поступального руху, в системах змащення всіх верстатів. До типу масло індустріальне відносяться такі окремі категорії як: компресорні, трансформаторні, амортизаторні масла.

Широкий асортимент товарів для авто. У нашому асортименті є індустріальні масла і гідравлічні масла таких відомих брендів: Mannol, Elf, Wolver, Mobil, Total, Neste, Газпромнефть, Motul, Alpine, Shell, YUKO, ТНК (Роснефть), Bizol, Oil Formula, Lotos, Аляsка. Крім цього у нас є представлені масла на розлив. На розлив ми продаємо масло МГЕ -46В і І-40А. & Nbsp;

Купити індустріальні масла в АВТОАПТЕКА ви зможете оптом чи вроздріб, за дуже привабливими цінами. & Nbsp; Досвідчені менеджери допоможуть вибрати правильно продукт під ваші вимоги, проконсультують за технічними характеристиками і способу застосування. Завжди підкажуть за додатковими витратними матеріалами до вашого замовлення (нададуть інформацію по повітряних фільтрів, паливу, системи очищення передніх і інший автохімії).

Доставку здійснюємо по всій Україні зручною транспортною компанією. Терміни поставки обговорюються з менеджером-консультантом. Весь товар нашого магазину оригінальний, має необхідні сертифікати якості. Якщо вам необхідно купити промислові масла для вашого автомобіля, то ми оперативно і якісно зможемо допомогти вам у цьому питанні. Обслуговування і товаром гарантовано залишитеся задоволені.