Поліроль для кузова

Поліроль для кузова

Показано з 1 по 25 із 116 (всього 5 сторінок)

Поліроль для кузова - речовина, що використовується для покриття шару автомобільної фарби. Вона прекрасно захищає поверхні від впливу атмосферних чинників, від пилу і різного роду забруднень, а також надає блискучий вигляд фарбі і продовжує термін експлуатації. Поліроль для кузова автомобіля створює своєрідну плівку, яка проникає в кожну пору фарбового покриття, причому її наносять не тільки на фарбу, а й на хромовані деталі. Саме ця плівка, будучи слизькій, відторгає всілякі частинки, перешкоджаючи окислювальним і корозійних процесів. Автомобільну поліроль рекомендується використовувати не частіше ніж один раз на місяць. Перед нанесенням поліролі на фарбу поверхню ретельно очищають миючими засобами, обполіскують і просушують. Найкраще проводити всі процедури в тіні в нежаркий день. Поліроль для кузова авто слід наносити круговими рухами і уникати попадання на гуму і пластмаси. Якщо поліроль помутніла, то її протирають чистим рушником, і блиск повернеться.

Розрізняють воскову, синтетичну, абразивну поліролі для кузова. Воскові кошти - найстаріші. Величезна їхня перевага в низькій ціні і хорошому кінцевому результаті. Незважаючи на економічність і вигоду при купівлі даного товару, поліроль змивається після першого або другого миття. Найбільшу групу складають синтетичні засоби, серед яких виділяють силіконові, полімерні та очищувачі-відновники. Силіконові поліролі надходять у продаж в рідкому стані в пляшках з розпилювачем. Це робить процес полірування швидким, але недовговічним. Варто купити поліроль для кузова автомобіля полімерний, так як він найбільш стійкі до всіляких факторів, витримують багаторазові мийки машини, не втрачають блиск протягом декількох місяців. Єдиний їхній мінус - висока ціна. За допомогою очищувачів-відновників видаляються важко виводяться плями, подряпини і потертості. До їх складу входять абразивні речовини і спеціальні хімічні сполуки, які і обумовлюють основні характеристики. Абразивні поліролі використовують, якщо потрібно екстрено видалити дефект і відновити лакофарбове покриття.

Довголіття автомобіля багато в чому залежить від догляду за ним. Необхідно стежити не тільки за налагодженою роботою «внутрішніх» механізмів, а й за зовнішнім виглядом залізного коня. Поліролі для авто виконують безліч функцій: захист від факторів зовнішнього середовища, дорожнього пилу, бруду, пташиного посліду, а також відновлення подряпин і потертостей. У нашому інтернет магазині є поліроль кузова в різних видах: пасти, аерозолі та ін. В каталозі сайту поліролі для догляду за кузовом представлені наступними варіантами: Liqui Moly, Zollex, RUNWAY, Turtle Wax, Frescura. На нашому сайті можете скористатися послугою зворотного дзвінка, а також оформити доставку кур'єром по Києву або поштовими службами по всій Україні.