Розчинники

Розчинники

Розчинник Покраско 647 1л
Код:50097

Розчинник Покраско 647 1л

73₴
Розчинник Покраско 647 5л
Код:51120

Розчинник Покраско 647 5л

347₴
Розчинник Автотрейд 647 5л
Код:30318

Розчинник Автотрейд 647 5л

391₴
Розчинник Автотрейд 650 1л
Код:30952

Розчинник Автотрейд 650 1л

461₴
Показано з 1 по 25 із 72 (всього 3 сторінок)

Розчинник являє собою прозору або з жовтуватим відтінком рідина, що має специфічний запах. Кожен розчинник має багатокомпонентний склад з декількох активних і прихованих розчинників. В асортименті нашого інтернет магазину Ви знайдете такі рідини: розчинник 646, 647, 650, акрилові Автотрейд і Hi-Zer, а також різні розчинники іржі Liqui Moly.

Найбільш поширеними і використовуваними є розчинники для автомобільної фарби 646 і 647, які застосовуються, як в промисловості, так і в побуті. У своєму складі мають ряд летких речовин, як: ароматичні вуглеводні, спирти, ефіри, кетони. Ними розбавляють фарби, що містять нітроцелюлозну групу, нитрошпатлевка і нитролаки, а також знежирюють і промивають малярні інструменти, позбавляються від старого лакофарбового покриття, змивають автоемаль. При використанні фарб і лаків з даними розчинником на оброблюваної поверхні швидше утворюється плівка, яка надає глянсовий вид у міру висихання. Перевагами розчинника 646 є низька вартість, легкість у використанні, безпеку при контакті зі шкірою людини. Розчинник для фарби 647 складається з тих же компонентів, але, на відміну від 646, більш агресивний за рахунок вмісту моноетиловий ефіру етиленгліколю і ацетону. Використовується також для зняття ЛКП і плівкоутворювачів, які виготовлені на нітроцелюлозні основі. Найчастіше його застосовують для роботи з кузовом, так як він відмінно підходить для розведення емалей, які використовуються при фарбуванні автомобілів.

Розчинник фарби 650 - однорідна прозора рідина без видимих ​​домішок і зважених часток. Плівка, що утворюється на поверхні після висихання, не тьмяніє і не біліє. Застосовується, головним чином, для розведення до робочої в'язкості лаків, грунтовок і фарб, а також для спеціальних автоемалей, включаючи нітроалкідние.

Розчинники іржі мають гарні проникаючими властивостями в важкодоступні місця за короткий час, прибирають іржу, запобігають окисленню і корозію. Вони не взаємодіють з пластиком, металом і ін.

В нашому інтернет магазині Ви можете купити розчинник за низькими цінами. Під кожним товаром описані відповідні характеристики. У нас знайдуться розчинники, перетворювачі іржі, розчинники акрилові, кислотні очисники, гас, розпалювачі, уайт спірит, змивки старої фарби та інші матеріали за прийнятними цінами. Їх покупка можлива, як оптом, так і в роздріб. Крім цього замовляйте доставку кур'єром по Києву на будинок. Також доставка здійснюється кур'єрськими службами по Україні. Більшість інших витратних матеріалів, масел, фільтрів, акумуляторів та інше Ви зможете знайти в розділі «Автохімія». Замовте зворотній дзвінок, і менеджери сайту в найкоротші терміни зв'яжуться з Вами, розкажуть про цікаві товари, допоможуть вибрати.