Засіб для захисту кузова

Засіб для захисту кузова

Показано з 1 по 25 із 84 (всього 4 сторінок)

Зовнішній вигляд автомобіля - візитна картка водія, тому догляд за ним є однією з головних задач. Кожен день кузов автомобіля підпадає під вплив різних чинників навколишнього середовища. Чи не обходить стороною і виникнення корозії на металі. Існує думка, що оцинковані кузова не піддаються дії корозії, але це не зовсім так. Тонкий шар цинку захищає тільки від дії хімічних речовин. Під час експлуатації відбуваються різні механічні пошкодження, вібраційні навантаження, внаслідок чого виникають подряпини і мікротріщини. Крім цього, корозії можуть піддаватися ті деталі, яких не видно на перший погляд, тому при будь-якому покритті кузова автомобіля необхідно використовувати засіб для захисту кузова.

Більшість автовласників вважають, що новому автомобілю зовсім не потрібні кошти проти корозії. Так, при виготовленні кожної машини використовують масу речовин, щоб максимально досягти захисту і красивого зовнішнього вигляду, при цьому дно і багато зазори можуть бути спочатку не порушені обробкою. Дно автомобіля на заводі покривають поливинилхлоридом, якого вистачає не на дуже тривалий час.

Найчастіше власники автомобіля починають думати про захист і починають купувати антикорозійні засоби в зимовий період. Перевагою використання є те, що протекторное покриття не встигає зноситися і прекрасно справляється зі своїми функціями. Недолік такої обробки полягає в тому, що є великий ризик збереження в подряпинах і щілинах вологи, тому при нанесенні засобів, вони будуть просто неефективні.

Купити засіб для захисту кузова автомобіля можна в двох варіантах: для зовнішніх незахищених поверхонь і для прихованих поверхонь. Перші являють собою мастики на бітумній основі, полівінілхлорид або рідкий пластик. Мастики бувають висихають або висихають. Висихають протягом усього терміну експлуатації не втрачають своїх еластичних властивостей, але менш міцні, ніж висихають. Полівінілхлорид використовують в заводських умовах. Рідкий пластик створює на поверхні плівку, яка забезпечує механічний захист. Засоби для захисту прихованих поверхонь бувають масляними, які знаходяться в рідкій фазі протягом усього часу, або парафінові (або восковими). Одним з представників є засіб для автоконсерваціі «Мовіль». Купити засіб для захисту кузова "Мовіль" можна на нашому сайті. Їм чудово обробляються внутрішні поверхні порогів, балок підвіски, крил. Автомобілі з великим пробігом обробляють "баранчиком" не тільки знизу, але кузов і двері в деяких випадках до 20 сантиметрів. Купити засоби для захисту кузова автомобіля можна за низькими цінами оптом і в роздріб. Доставка товарів здійснюється по Києву, а також по всій території України. Безліч інших додаткових компонентів Ви знайдете у відповідних розділах.