Присадки для двигуна

Присадки для двигуна

Показано з 1 по 25 із 67 (всього 3 сторінок)

Більшість автовласників ретельно стежать за роботою своїх залізних коней, тому що таке & nbsp; присадки в двигун знають не з чуток. Дані товари допомагають збільшити ресурси працюючого двигуна, а також відстрочити капремонт. Присадки для двигуна, перш за все, спрямовані на зменшення витрат палива і масла в системі, але вони також сприяють захисту поверхонь, що труться працюють деталей. Залежно від виконуваних функцій розрізняють присадки, які: покращують властивості моторного масла; забезпечують комплексний захист; відновлюють деталі. Останнім часом на ринок надходять продукти з позначкою «нано», які не тільки захищають, але і здатні відновити пошкоджені частини, гумові елементи та інше. Це пов'язано з тим, що до складу присадок входять метали (нікель, кобальт, платина та ін.), Які створюють захисний нанокераміческій шар при попаданні в мотор.

Присадки для двигуна виділяють антифрикційні та протизносні. Перші покращують змащувальні властивості, взаємодіючи з базовим маслом. До складу таких речовин входять молібден і жирні кислоти, які і забезпечують основні функції: перешкоджають нагріванню двигуна, економлять паливо і мінімізують знос деталей. Протизносні присадки схожі з антифрикційними, але містять додаткові активні речовини, які захищають метал і створюють особливий шар на поверхні дотичних елементів.

Зверніть увагу, що перед тим, як використовувати присадки в двигун, необхідно переконатися в стані двигуна Вашого автомобіля. На надто зношеному моторі мало помітні або зовсім непомітні зміни в роботі. Для таких випадків необхідно спочатку провести механічну очистку, а потім заливати присадки в цілях профілактики.

Присадку двигуна використовують для очищення всіх стінок і трубок від різних шлаків. Дуже важливим є застосовувати присадки для авто, що працюють в умовах високих навантажень. У каталозі нашого інтернет магазину Ви знайдете присадки для двигунів наступних торгових марок: Pingo, XADO, Zollex, Runway, Liqui Moly, YUKO, Аляска, XCEL, Bizol, Wolver, ВАМП, SMT2, Abro, Hi-Gear і ін. Крім присадок для двигуна в нашому магазині знайдуться присадки для КПП, двигуна, ГУР, паливної системи, а також більшість іншої автохімії. Купити присадку в двигун на нашому сайті доступно кожному за найнижчими цінами. Менеджери сайту працюють без вихідних. Вони допоможуть Вам підібрати необхідні комплектуючі, виходячи з року випуску автомобіля. Доставляємо товарів відбувається, як по Києву, так і по всій території України. У нашому інтернет магазині можна купити автохімію оптом і в роздріб.