АКПП фільтри

Підбір по марці автомобіля

АКПП фільтри

Показано з 1 по 25 із 26 (всього 2 сторінок)

Фільтр АКПП (для автоматичної коробки передач) очистить гідравліку від різних механічних забруднень, що виникає в результаті її роботи. Їх наявність в гідравлічної рідини сприяє швидкому зношування і старіння коробки передач. Очисники даного типу бувають наступних видів:

  • вбудовані;
  • відкриті;
  • закриті. & Nbsp;

    Існують також очисники нового покоління з фетром. Вони дозволяють домогтися більш якісного очищення. На нашому сайті ви можете купити АКПП фільтр потрібного вам типу з урахуванням моделі і типу авто за доступною ціною. Ми пропонуємо великий вибір і висока якість. & Nbsp;

    Коли необхідно проводити заміну?

    Дізнатися стан наявної очисної системи можна за деякими ознаками. Наприклад, заміна потрібна в разі, коли під час їзди коробка передач працює із затримками, перемикання передач відбувається з ривками або поштовхами. Можуть з'явитися пробуксовки. Якщо при перемиканні режимів немає характерного поштовху, а автомобіль не їде вперед або назад - це теж повинно насторожити. В цілому, рекомендується міняти фільтруючі елементи разом із заміною масла в коробці. Його в теж можете вибрати і придбати в нашому магазині "АВТОАПТЕКА".