Шини автомобільні

Шини автомобільні

Показано з 1 по 25 із 134 (всього 6 сторінок)

Купити гуму на авто в нашому інтернет-магазині буде правильним рішенням. Запропоновано асортимент шин для різних сезонів, відрізняються типорозмірів. З вибором допоможуть кваліфіковані консультанти. Замовити гуму можна в пару кліків або зв'язавшись з нами по телефону. & Nbsp;

Типорозміри

Автошини відрізняються за типорозмірами та це перший параметр, на який варто звертати увагу. Автозаводи для кожного ТЗ вказують допустимі розміри шин, виходячи з динамічних характеристик. Дані про це містяться в сервісній книжці.

Для одного авто завжди є кілька можливих типорозмірів коліс. Спочатку це обумовлено сезонністю, а вже потім характером їзди. Відступати від допустимих типорозмірів шин для конкретної марки і моделі ми не рекомендуємо. Адже в цьому випадку неможливо забезпечити повноцінну безпеку руху.

Умови експлуатації

Автошини відрізняться в залежності від використання: при їзді по шосе, швидкісними трасами, пересіченій місцевості, болотистих ділянках. Так позашляхова розробляється з урахуванням застосування в машинах з підвищеною прохідністю. Це досягається за рахунок особливого малюнка протектора. Такі дорожче, і за них варто переплатити, якщо навіть в умовах міста доводиться їздити по дорогах поганої якості.

Велосипедні - для доріг загального призначення. У них поліпшені динамічні характеристики на твердих, сухих або мокрих покриттях. Швидкісна використовується для їзди на швидкісних трасах у неї висока бічна стійкість і керованість.

Сезонність

Третій важливий критерій - сезон. Автомобільні покришки для зими і літа у нас можна замовити онлайн прямо зараз. Саме 2 комплекти шин для різних сезонів забезпечать безпеку їзди і вони повинні бути в нормальному робочому стані, з протектором правильної глибини. У них відрізняються склади гумової суміші, тому колеса різної сезонності не взаємозамінні. & Nbsp;

Сезонність в першу чергу впливає на динамічні характеристики. Для літа мають значення швидкість, впевненість маневрування і розгін, для зими - показники гальмування, прохідність, зчеплення зі слизькою поверхнею. Підвищену зчіплюваність зимовим забезпечують шипи.

Купити гуму для різних марок і моделей авто можна у нас. Пропонуємо доставку по Україні - Кривий Ріг, Київ, Харків, Одесу, Черкаси, Полтаву і в будь-який інший місто.