Герметики для шин

Герметики для шин

Герметик шин RUNWAY RW6125
Код:677

Герметик шин RUNWAY RW6125

285₴
Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Кожен автолюбитель ретельно стежить за станом свого автомобіля. Але рано чи пізно трапляється так, що пробивається колесо в самий невідповідний момент, і не завжди є запасне, щоб поміняти. Саме в таких ситуаціях засіб від проколу шин стане незамінним. Вибирати герметик для шин необхідно, виходячи з кліматичних умов. Також при покупці врахуйте, що герметик кілька охолоджує колеса, що дуже добре в літній час і небажано взимку.

Розрізняють два види засобів від проколу шин: профілактичні та ремонтні. Що стосується перших можна сказати, що їх використовують навіть для нових шин, так як краще запобігти прокол, ніж його виправити. Застосування герметика дуже просте: достатньо через ніпель ввести вміст в покришку, де воно рівномірно розподілиться по ходу руху. Коли трапилася якась пробоїна, то водій навіть може її і не помітити, так як герметик для шин закриє собою дефект в гумі, і проблема буде ліквідована. Ремонтні допоможуть тоді, коли вже сталася пробоїна. Досить струсити балончик з аерозолем і ввести вміст в покришку, після чого Ви побачите, як прямо на очах колесо придбає колишній вигляд. При цьому може назовні виділятися герметик у вигляді бульбашок, піни та інше. Серед ремонтних виділяють латексні і герметики, в основі яких - синтетичні або натуральні волокна і гранули. Латекс всередині покришки розподіляється по поверхні, закриває собою щілини і, контактуючи з повітрям, застигає. У другому варіанті утворюється піна або рідина, які створюють на пошкодженій поверхні плівку, і таким чином відновлює цілісність.

Вибирати герметик для шин необхідно, перш за все, виходячи з значень мінімальної температури. Це пов'язано з тим, що певні герметики іноземних виробників можуть втрачати свої властивості при переохолодженні. Також дивіться, на який обсяг розраховується балончик, так як шини мають різні радіуси.

В каталозі нашого інтернет магазину представлені товари наступних виробників: Liqui Moly, Runway, Abro, Pingo, Hi-Gear, Zollex, Mannol. Засоби від проколу шин дуже зручні у використанні. Серед широкого асортименту Ви можете придбати герметики для шин, Антипрокол, вулканізатор шин, поліролі для шин і пластика і герметик-підкачування. Антипрокол прекрасно підійде як для камерних, так і безкамерних шин. Одна заправка герметика для покришок усуває близько 8-10 проколів по 5-6 мм. Купити засіб від проколу шин можна за хорошими цінами оптом і в роздріб в нашому інтернет магазині. Завдяки наявності зручної форми оформлення, замовлення обробляється і відправляється в найкоротші терміни. Менеджери сайту працюють без вихідних. При необхідності доставка товару здійснюється по Києву і по всій території України. Багато інші витратні матеріали, а також автозапчастини Ви знайдете у відповідних розділах.