Знімачі

Знімачі

Показано з 1 по 25 із 27 (всього 2 сторінок)

Обтискачі і знімачі використовуються в процесі ремонту та технічного обслуговування машини. Купити якісні пристосування і інструменти можна в нашому інтернет-магазині. Пропонуємо великий каталог товарів від перевірених виробників.

Опис & nbsp;

Знімачі для авто представлені різних видів, підбирати їх варто виходячи з цільового призначення. Пропонуємо:

 • «Краб».

 • «Серп».

 • Ланцюговий.

 • Ремінний.

 • Знімачі для стопорних кілець

  Застосування в процесі ремонту різне. З їх допомогою легко зняти масляний фільтр, підшипник маточини, витягти пластикову кліпсу, демонтувати стопорне кільце або пістони на дверний обшивці і панелі авто. Окремий клас - стяжки для пружин - потрібні для стиснення пружин підвіски авто. Автомобільні знімачі бувають універсальні, з їх допомогою можна працювати з різними вузлами і деталями.

  Обтискачі це пристосування призначені для обтиску і фіксації певних компонентів вузлів при їх заміні. Особливо актуально їх застосування для поршневих кілець. Вони бувають різних діаметрів, а значить і призначення.

  Допомогти з вибором будь-якого інструменту можуть консультанти інтернет-магазину. Завжди доступна форма зворотного зв'язку і телефони. & Nbsp; Професійна консультація - безкоштовно.