Вимірювальні прилади

Вимірювальні прилади

Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Вимірювальні прилади для авто необхідні для контролю стану і правильності роботи окремих систем і вузлів. Пропонуємо манометри, щупи, компресометри для бензинових і дизельних двигунів. Тільки перевірені бренди та високу якість, доставка по Україні.

Опис асортименту

Вимірювальні прилади автомобіля допомагають тримати під контролем такі важливі параметри - як тиск в шинах і двигунів, зазори між площинами, якщо важливо їх точне значення. Пропонуємо такі групи приладів:

  • Манометр або вимірювач тиску є у кожного водія. З його допомогою регулярний контроль тиску в шинах - звичне дію. Від точності вимірювання та працездатності приладу залежить керованість і безпеку руху.
  • Щуп - високоточний інструмент для вимірювання зазорів між деталями автомобіля. Набір калібрувальних щупів допомагає в технічному обслуговуванні транспортних засобів. Комплект містить 13 одиниць з точними розмірними параметрами.
  • Компрессометр - вимірювальний прилад, який використовується для перевірки стану циліндрів і поршневої групи двигуна. Пропонуємо рішення для дизельних і бензинових моторів. Діагностика з його використанням допомагає виявити проблеми в роботі движка.

    Тільки якісні вимірювальні прилади за доступними цінами.