Автомобільні домкрати

Автомобільні домкрати

Показано з 1 по 25 із 38 (всього 2 сторінок)

Автомобільний домкрат застосовується для підйому машини при ремонті і обслуговуванні робочих вузлів ходової частини. Купити домкрат на авто за вигідною ціною можна на сайті компанії «Авто аптека» - avtoapteka.net.ua. Дане пристосування знаходиться в арсеналі кожного автомобіліста, в сервісних центрах або на шиномонтажі.

Принцип роботи інструменту і особливості

Основне призначення підйомного пристрою - це підняття вантажу на необхідну висоту. & Nbsp;

Всі модифікації автомобільних домкратів працюють за схожим принципом - підняття вантажу за допомогою важеля. У гідравлічних моделях, робочий процес запускає гідравлічний важіль.

Пристрій не є технічно складним механізмом, але простота в експлуатації (не вимагає додаткових пристосувань), мобільність, надійність і зручність зробили інструмент незамінним помічником для автовласника.

Сфера застосування інструменту

Домкрат використовують не тільки автовласники для підйому кузова авто при заміні колеса або зношених деталей машини. Гідравлічні моделі підйомних пристроїв знайшли широке застосування в різних сферах діяльності:

 • в будівництві - для підйому частини споруди або даху;
 • для переміщення великогабаритних вантажів на опори.

  Кожен тип виготовлений під конкретні завдання, але найбільш поширений автомобільний домкрат, який також часто застосовують у побутових цілях.

  Види підйомних механізмів

  Існує кілька видів підйомних пристроїв, які відрізняються за принципом роботи і вартості:

  • механічний. Це технічно нескладний пристрій, яким комплектуються машини. Невисока ціна дозволяє мати механічний автомобільний домкрат кожному водієві. Принцип роботи - це обертання важеля, який піднімає вантаж по гвинтовий шпильці;
  • гідравлічний. Інструмент працює за принципом гідравліки (перекачування технічної рідини в робочий вузол). Вартість пристосування на гідравліки вище механічного, але вони мають велику вантажопідйомність. Подкатниє домкрати для авто (жаби) працюють на гідравліці;
  • пневматичний. Механізм дії інструменту - це накачування повітря в робочу порожнину. Деякі моделі можуть працювати від вихлопних газів (приєднуються до глушника). Повітряна пневматика працює від нагнітання повітря компресором.

   В каталозі інтернет-магазину «Авто аптека» можна вибрати автомобільний домкрат з механічним гідравлічним або пневматичним механізмом за доступною ціною.