Мийки високого тиску

Мийки високого тиску

Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)

Купити мийку високого тиску для автомобіля & nbsp; в Харкові, Києві і в інших регіонах України за вигідною ціною можна на сайті інтернет-магазину «Авто аптека» - avtoapteka.net.ua. Дані пристрої дозволяють швидко очистити кузов авто від бруду при самостійній автомийці. Також високий тиск води, яка подає прилад, дозволяє портальну автомийку використовувати в побутових цілях - мити стіни будинків і асфальт у дворі, прати килимові покриття для підлоги.

Критерії вибору

Купівля минимойки - це правильне рішення для автомобіліста, який не бажає платити великі гроші за регулярне чищення машини на автомийці. При виборі необхідно акцентувати увагу на такі фактори:

- матеріал виготовлення помпи. Помпа схильна до швидкого зношування, тому від матеріалу її виготовлення залежить експлуатаційний період пристрою:

 • найбільш дешевим матеріалом є пластик, який швидко зношується і менш надійний. При низькій температурі пластик тріскається і розсипається. Не рекомендується купувати бюджетні моделі з пластиковою головкою;

 • силуминов сплав (алюміній + кремній) має непогані технічними можливостями і параметрами, але підвищена крихкість підвищує знос деталей автомобільних мийок високого тиску;

 • латунь є міцним металом, стійким до корозійного руйнування в умовах підвищеної вологості, тому латунна головка - це ідеальний варіант в Мінімийки.

  - матеріал виготовлення поршнів. Найкраще купувати пристрій зі сталевими або металокерамічними поршнями;

  - максимально допустимий тиск води. Нормою вважається тиск 110-160 атмосфер, яке допоможе швидко вимити кузов автомобіля, не пошкодивши лакофарбову поверхню;

  - потужність електродвигуна. Технічні параметри мийки повинні відповідати потужності електродвигуна. Якщо двигун на мийці високого тиску малопотужний, тоді при великих навантаженнях він буде перегріватися, що призведе до зносу механізмів.

  Також при виборі автомийки потрібно звертати увагу на довжину шланга (оптимальна довжина 9-13 метрів), фільтрація води (можна встановити додатковий фільтр перед підключенням пристрою), аварійний клапан, який захищає прилад в аварійній ситуації, кількість насадок і розміщення бачка для миючого засобу.

  Двигуни на побутових автомийках високого тиску охолоджуються повітряним методом, а на професійних і дорогих за ціною - водяним методом.