Омивачі скла

Омивачі скла

Показано з 1 по 25 із 305 (всього 13 сторінок)

Кожен автовласник знає, що чистота і прозорість стекол і дзеркал - головні застави безпеки руху на дорозі. Напередодні настання холодів, випадання снігу і різкого зниження температури необхідно правильно вибрати омивач скла. Перш ніж приступити до розглядання варіантів, треба знати деякі особливості різних видів, адже існують літні, зимові та всесезонні товари. Проста вода, розбавлена ​​миючими засобами, не підійде для очищення, так як буде залишати розводи на склі, а також забивати форсунки, виводити з ладу насос омивача.

Основними речовинами, що входять до складу зимових омивача для скла, є спирт і вода, від співвідношення яких залежать основні властивості незамерзаючих рідин. Адже зимові омивачі повинні не тільки очищати, а й запобігати замерзанню скла. Насамперед, звертайте увагу на тип і якість спирту, адже багато виробників можуть брати недоброякісна сировина для виробництва. Серед безлічі спиртів використовуються метанол, етанол і ізопропіл. Метиловий спирт заборонено застосовувати у виробництві через отруйної дії на організм, а також погано впливає на гумки склоочисників. Етанол є найбільш безпечним і поширеним спиртом, має хороші очисні властивості, але дорогий. Ізопропіл не поступається по якостям етанолу, але має специфічний запах, який маскують ароматизаторами. Літній омивач лобового скла продається у вигляді концентрату або вже розведеного речовини. Більшість виробників використовують етиловий спирт з домішкою изопропилового. При виборі омивача варто враховувати в'язкість рідини, проникаючу і миючу здатність, максимальну і мінімальну температуру замерзання, наявність поверхнево-активних речовин.

В каталозі нашого магазині «АВТОАПТЕКА» представлена ​​величезна кількість засобів автохімії. Серед них вагоме місце займають омивачі вітрового скла і фар. В інтернет магазині Ви можете купити омивачі скла літні і зимові омивачі для скла. Рідини, що заливаються в бачок омивача, представлені брендами: Alpine, Yuko, Liqui Moly, Neste, ВАМП, Pingo, Zollex, XADO, Hi-Gear, Hi-Zer і інші. Крім витратних матеріалів Ви також можете купити акумулятори для різних транспортних засобів, зарядні пристрої, фільтри та інші товари. Ми здійснюємо доставку по всій Україні поштовими службами, а також наші кур'єри доставлять Вам замовлення по Києву на будинок. З різних питань звертайтеся до фахівців сайту, а також скористайтеся послугою зворотного дзвінка.