Гальмівні колодки

Підбір по марці автомобіля

Гальмівні колодки

Гальмівні колодки ABE C1G059ABE
Код:60248

Гальмівні колодки ABE C1G059ABE

1050₴
Гальмівні колодки ABE C2X001ABE
Код:60068

Гальмівні колодки ABE C2X001ABE

340₴
Гальмівні колодки ABE C10007ABE
Код:60067

Гальмівні колодки ABE C10007ABE

420₴
Гальмівні колодки ABE C2M029ABE
Код:60221

Гальмівні колодки ABE C2M029ABE

500₴
Гальмівні колодки ABE C0G008ABE
Код:53457

Гальмівні колодки ABE C0G008ABE

1219₴
Гальмівні колодки ABE C1P000ABE
Код:60069

Гальмівні колодки ABE C1P000ABE

490₴
Показано з 1 по 25 із 765 (всього 31 сторінок)

Заміна передніх гальмівних колодок

Однією з основ безпеки транспортного засобу є гальмівна система (вона буває декількох типів: робоча, допоміжна і стояночная). Конструкція вузла включає в себе:

 1. гальмівний привід;
 2. компоненти допоміжної електроніки;
 3. гальмівні механізми.

Для справного функціонування цього вузла автомобіля в усіх напрямках (зниження швидкості автомобіля, зупинка авто, фіксування машини під час стоянки) важливо, щоб всі компоненти гальмівної системи були в робочому стані. Особливу увагу слід приділяти гальмівним колодкам . Термін їх експлуатації становить орієнтовно близько 15-20 тис км пробігу для передніх і близько 30-40 тис км для задніх гальмівних колодок .

Такі інтервали зазвичай вказані в інструкції з експлуатації автомобіля, однак керівництво - це не аксіома, а лише рекомендація. Природний знос може "застати" цей компонент гальмівної системи раніше цих цифр, а може і пізніше, адже він залежить від безлічі факторів, серед яких:

 • манера водіння;
 • особливості дорожнього покриття, по якому переважно пересувається автомобіль;
 • марка і модель авто (технічні характеристики);
 • виробник;
 • кліматичні умови експлуатації машини і т.д.

Про те, що варто звернутися на СТО і перевірити справність колодок можуть свідчити:

 • поява чорного пилу на дисках коліс;
 • писк і скрегіт під час гальмування;
 • поява поштовхів в ступню при вичавлюванні педалі гальма;
 • зниження рівня гальмівної рідини і інше.

Щоб бути впевненими в тому, що діагностика буде виконана швидко і причини несправності будуть виявлені точно, звертатися слід лише до перевірених фахівцем. Кращим місцем є СТО "АВТОАПТЕКА". Тут працюють досвідчені фахівці, які здатні замінити передні гальмівні колодки на автомобілі будь-якої марки, моделі та року випуску.


Крім цього, на СТО можна придбати акумулятори на будь-який смак, замовити при необхідності ряд інших послуг, наприклад установку впускного колектора, заміну гофри вихлопної системи, заміну масла, заміну пильовика кермової тяги, діагностику ходової частини, заправку системи кліматизації, купити автохімію і багато іншого. Терміни надання послуг - це ще одна перевага, яким може похвалитися сервіс, адже власники авто не хочуть надовго залишатися без транспортного засобу. Відсутність особистого автомобіля позбавляє можливість повноцінно насолоджуватися свободою пересування і комфортом. Сучасний світ вимагає максимальної мобільності від людей.

Скільки коштує заміна передніх гальмівних колодок ?

Цінова політика СТО "АВТОАПТЕКА" Вас приємно здивує. Порівняно з іншими пропозиціями на ринку послуг ціни СТО "АВТОАПТЕКА" відрізняються доступністю. Наприклад, заміна передніх гальмівних колодок обійдеться власнику авто від 450 грн. Скільки точно доведеться викласти за обслуговування цього вузла власнику можна дізнатися у менеджерів компанії. Вартість варіюється в залежності від марки авто, необхідності покупки запчастин і т.д.