Тягові акумулятори

Тягові акумулятори

Акумулятор гелевий Powerbloc GEL 129Ah Аз12MFP105
Код:158072

Акумулятор гелевий Powerbloc GEL 129Ah Аз12MFP105

14178₴* при обміні
14500₴
Показано з 1 по 25 із 152 (всього 7 сторінок)

Тяговий акумулятор застосовують в промисловості і для автотранспорту. Основними споживачами таких акумуляторів є електротягові машини (навантажувачі на складах і в магазинах). Також застосовують тягові АКБ на небезпечних виробництвах, на яких потрібно застосовувати батареї безпечніші, які можуть спокійно працювати в умовах загазованості і не виділяють при роботі і зарядці сірчаний газ, як звичайні свинцево-кислотні акумулятори. Також акумулятор тяговий незамінний при використанні полемічних машин, промислових пилососів, натирачів, електромоек, а також іншого інвентарю для санітарно-гігієнічних робіт, що також дає суттєву економію ресурсів. Тягові акумулятори розроблені для тривалих навантажень, при яких вони завжди будуть видавати постійний струм. Маленький зразок тягового акумулятора використовується, наприклад, на касках шахтарів.

Вони бувають декількох видів: гелеві і звичайні, заряджені рідким електролітом (лугом а не сірчаною кислотою). Гелеві акумулятори набагато простіше в експлуатації і служать довше. Акумулятори з електролітом дешеві, але требуюn окремого приміщення для підзарядки, так як від них може йти випаровування, шкідливий для людського організму. Так як при заряджанні електроліт нагрівається і може навіть "закипати", і виділяються певні гази в залежності від типу електроліту, то виробничий зарядний ділянку акумуляторного цеху повинен бути обладнаним припливно-витяжною вентиляцією.

Купівля тягового акумулятора зазвичай займає багато часу, але завдяки нашому зручному сервісу вам не доведеться витрачати багато часу. На сайті представлена ​​зручна форма підбору, завдяки якій ви самостійно і досить швидко зможете підібрати відповідні моделі акумуляторів. Також ви можете зателефонувати за безкоштовною телефонною лінією до наших менеджерів, які працюють практично без вихідних. В інтернет магазині «АВТОАПТЕКА» є будь-яка тягова батарея .. У нашому асортименті є моделі різної ємності і конфігурації таких відомих брендів: ALBA, Logic Power, MastAK, Outdo, Sunlight та багато інших. Крім цього у нас на сайті можна купити автомобільні акумулятори, мото акумулятори, масла та фільтри і автохімію. Звертайтеся до нас і ми гарантуємо доступну ціну - ви залишитеся задоволені.

Купити тягові акумулятори. Великий вибір моделей і брендів: MastAK, Power Kingdom, Outdo, LP, GB. Швидка доставка по Києву і Україні & nbsp; 0 (800) 21 03 22