Акумулятор стаціонарний EnerSys - DataSafe TPPL + AGM 124Ah Аз 12HX530

  • Виробник: DataSafe
  • Код товару: 175981
  • Наявність: На складі
16149₴
    На складі
  • 16149₴

  • 15839₴*
  • при здачі старого акумулятора аналогічної ємності

Ми передзвонимо найближчим часом

0 відгуків / Написати відгук

Акумулятор стаціонарний EnerSys - DataSafe TPPL + AGM 124Ah Аз 12HX530 0 0
Доступно в магазинах:
  • м.Київ, Склад (терміни поставки 1-2 дня)
Акумулятор стаціонарний EnerSys - DataSafe TPPL + AGM 124Ah Аз 12HX530
Ємність 124
Полярність прямий (плюс зліва)
Габарити 338x173x272
Тип акумулятора AGM
Напруга 12
Вага 40.00кг

Попит на енергетику продовжує зростати з кожним роком і споживання електроенергії підвищується з величезною швидкістю. У цих умовах як ніколи актуальним є питання про ефективне використання джерел живлення, їхню якість і вплив на навколишнє середовище. Компанія EnerSys також не стоїть на місці і розробила стаціонарні акумулятори для збереження і правильно розподілу електроенергії. Цими батареями стала лінійка HX+ від їхньої торгової марки DataSafe®.

Технологія AGM в HX+ запобігає витоку кислоти в разі пошкодження, забезпечуючи безпеку і стабільність батареї, а пластини з чистого свинцю (TPPL) допомагають продовжити термін служби акумулятора. При цьому АКБ не потребує спеціального догляду - немає необхідності додавати воду. Термін зберігання сягає до 24 місяців за температури 20°C. Робочий діапазон температур широкий: від -30°C до +45°C. Контейнери та кришки виготовлені з високоміцного ABS полімеру, що забезпечує додаткову міцність.

Системи управління, що регулюють виробництво продуктів DataSafe® HX+, відповідають стандартам ISO 9001 (гарантія якості, навіть у разі зміни внутрішніх і/або зовнішніх умов), ISO 14001 (екологічний стандарт) та ISO 45001 (охорона здоров'я і техніки безпеки).

Встановлення та експлуатація акумулятора максимально зручні: моноблоки призначені для встановлення в безпосередній близькості від місця використання, без необхідності окремого приміщення для батареї.

Якісна конструкція, що забезпечує безпеку і стійкість до зовнішніх впливів, робить його ідеальним компаньйоном у сучасному світі, де надійність і довговічність відіграють ключову роль. Будьте впевнені, що з акумулятором EnerSys - DataSafe TPPL + AGM ви отримуєте не просто пристрій зберігання енергії, а надійного партнера, який гарантує безперебійне енергопостачання в будь-яких умовах.

Задати питання про цей товар

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари

Переглянуті товари