Лебідки

Лебідки

Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Лебедка - тягової механізм, за допомогою якого вдасться витягнути автомобіль з будь-якого бездоріжжя, болотистій місцевості. Її застосування допоможе вибратися з найскладніших ситуацій без трактора або великої кількості людей. Пропонуємо купити автомобільну лебідку від перевірених виробників, які дають відмінну якість. & Nbsp; & nbsp;

Опис & nbsp;

Автолебедка будь-якого містить в конструкції барабан і трос. Тяга можлива за рахунок обороту барабана і намотування троса на нього. Один край троса кріпитися на машину, другий на будь-який нерухомий об'єкт. При кожному оберті барабана трос потягується і тим самим тягне за собою вантаж (машину).

Лебідку вдасться використовувати не тільки на авто, а й для інших подібних цілей. Тобто якщо потрібно витягнути, підняти, підтягнути рухливий предмет і поблизу є нерухомий, за який можна зачепитися.

Види

Ціна пристосування залежить про типу, а в нашому магазині запропоновані різні варіанти. Конкретніше:

 • Ручна.
 • важеля.
 • Електрична.

  Ручна, призначена для переміщення різних вантажів. Для машин вони не завжди підходить, по крайней мере, якщо немає додаткових рук і тягової техніки. Але при знаходженні транспортного засобу на слизькій дорозі або траві - впоратися і така. Працює за рахунок обертання рукоятки. Оснащуються зубчастим барабанів і тросом. Подібні пристосування здатні збільшити тягове зусилля в 2 рази.

  Важливо! При вертикальному переміщенні вантажопідйомність лебідки зменшується в 2 рази.

  Підвидом ручної є важільна. В її конструкції 2 крюка, колеса, трос і керуючий важіль на ньому. Важіль підмотує трос і утримується на барабані. Зручно, що її не потрібно кріпити до поверхні переміщуваного об'єкта, тому варіанти її використання ширше.

  Електрична відносно легка і проста в установці. Допомагає в переміщенні вантажів по схилу вгору і по горизонталі. Конструкція:

  • Електромотор. Буває різної потужності.
  • Редуктор.
  • Барабан з тросом.
  • Кріпильний гак.

   Працюють від автомобільного акумулятора, за рахунок мотора накручують трос швидко, а значить, і переміщають вантаж теж.

   Окремий підвид - ланцюгові талі. У неї велика вантажопідйомність і основне призначення підняття вантажів по вертикалі на висоту більше 1 метра.

   Будь-який товар з каталогу доставляємо по Україні, в будь-яке місто - Харків, Одесу, Черкаси, Миколаїв, Дніпро. Для Києва доступний самовивезення і кур'єрська доставка.