Шпаклівки автомобільні

Шпаклівки автомобільні

Показано з 1 по 25 із 32 (всього 2 сторінок)

Ремонт автомобільного кузова - складна і тривала процедура, що вимагає поетапного використання спеціальних матеріалів. Одним з таких є шпаклівка автомобільна. Вона призначена, головним чином, для відновлення геометрії каркаса, для проведення косметичних робіт. Залежно від експлуатаційних якостей шпаклівки діляться на доводочниє і наповнювальні. Базисні речовини, що використовуються перед нанесенням лакофарбового покриття - наповнювальні. Вони здійснюють формування жорсткої і міцної механічної основи. Типовими складами наповнювальних шпаклівок є армирующие речовини. До їх складу входять волокна склопластику, які відповідають за основні функції, властиві даної категорії. У продажу є склади, які потрібно розбавити водою, а потім тільки приступати до роботи з ними. А також можна приготувати армуючої основу самим, використовуючи будь-який тип шпаклівки в якості базисного. Всі види армуючих основ наносяться, як звичайна грунтовка.

Доводочні шпаклівки - фінішні, але ніяк не декоративні покриття, як багато хто думає. Вони являють собою дрібнофракційних пасти. Метою таких продуктів є доведення стану кузова до покриття лакофарбовими речовинами, так як саме доводочниє шпаклівки забезпечують високу ступінь зчеплення з останніми. Також дані товари виправляють незначні дефекти після використання грубо фракційних основ. Після нанесення таких речовин необхідно провести шліфовку або полірування кузова.

Окремим видом є автомобільна шпаклівка для пластику. Такий склади повинні володіти ще більшими адгезивними властивостями, ніж доводочниє, так як робота з пластиком вимагає більш делікатного поводження.

В каталозі нашого сайту шпаклівка для авто представлена ​​такими торговими марками: APP і NOVOL. Серед величезного асортименту будь-який автовласник може вибрати і купити для себе необхідну автомобільну шпаклівку: універсальну, зі скловолокном, з алюмінієвою пудрою, для пластику, а також цілий ремонтний комплект і ін. Ціна на представлену групу товарів доступна. Оформити замовлення та купити будь-який товар можна дуже швидко в нашому магазині. Крім автохімії в магазині «АВТОАПТЕКА» представлені моторні та трансмісійні масла, автомобільні акумулятори та мотоаккумулятори, а також фільтри і інші комплектуючі. З приводу питань, що виникають в процесі вибору автозапчастин звертайтеся до консультантів сайту, а також скористайтеся послугою зворотного зв'язку. Швидка доставка, як по Києву, так і по всій території України гарантована.