Автомобільні акумулятори

Підбір по марці автомобіля

Автомобільні акумулятори

Автомобільний акумулятор GREEN POWER MAX 6СТ-110Ah Аз 950A (EN)
Код:43273

Автомобільний акумулятор GREEN POWER MAX 6СТ-110Ah Аз 950A (EN)

3759₴* при обміні
4034₴
Автомобільний акумулятор SAFA Oro 6СТ-95Ah АзЕ 800A (EN) S95-L5
Код:ac_542981

Автомобільний акумулятор SAFA Oro 6СТ-95Ah АзЕ 800A (EN) S95-L5

3843₴* при обміні
4080₴
Показано з 1 по 25 із 1841 (всього 74 сторінок)

Акумулятор автомобільний - основне джерело електрики, який забезпечує запуск автомобіля при непрацюючому двигуні. Виділяють три види АКБ: не обслуговуються, які обслуговуються і мало обслуговуються. Перші відрізняються тим, що в них не треба додавати електроліт, і їх вартість набагато вище інших видів. Мало обслуговуються батареї мають досить хороші характеристики, але в них зрідка потрібно контролювати рівень електроліту. Найбільш популярними є обслуговуються види акумуляторів, на них доступна ціна, але вони вимагають постійного контролю над ними. Купуючи акумулятор, врахуйте його сумісність з генератором, щоб уникнути таких незручностей, як перезарядка або нестача енергії. Обов'язково зверніть увагу на пусковий струм, який є найважливішим показником, який характеризує кількість енергії при запуску.

Наступні чимало важливі характеристики, як напруга (або електрорушійна сила) і ємність. & Nbsp; Ємність - показник, який характеризує кількість електрики, яке віддає акумуляторна батарея до мінімально можливого напруги. ЕРС показує напругу на клемах акумулятора без зовнішніх впливів і витоку. Показники цього параметра безпосередньо залежать від щільності електроліту і його температури. На всіх легкових, вантажних автомобілях, автобусах з бензиновими двигунами і на більшості мотоциклів номінальну напругу становить 12 В, а для важких вантажних автомобілів з дизельними моторами, тролейбусів, трамваїв, у військовій техніці це значення становить 24 В. З настанням холоду і морозів збільшується в'язкість і опірність електроліту, при цьому також зростає опір прокручування вала двигуна, що збільшує струм стартера, і, природно, збільшує струм розряду батареї. При цих умовах порушується смесеобразование і займання горючої суміші в циліндрах, що призводить до того, що автомобіль буде працювати тільки після декількох спроб. Таким чином, струм прийнятого заряду при зниженні температури електроліту зменшується до 5-10 раз. Отже, для того щоб автомобільний акумулятор повернув собі ту енергію, яку він віддав двигуну для запуску, потрібно тривалий час. Якщо кожен раз АКБ працює в такому режимі, тоді ступінь її зарядженості знижується або досягає гранично низьких значень, відбувається часткова або повна втрата працездатності акумулятора.

& nbsp; & nbsp; Під час часткової втрати функціональності батареї, можна зарядити її. При цьому краще використовувати зарядні пристрої з функцією десульфатаціі (відновлення АКБ). При роботі АКБ виникає сульфатация акумуляторних пластин - осадження солі сульфату свинцю, який є поганим провідником струму, що призводить до зниження заряду і втрати ємності акумулятора для авто. Використовуючи багаторазову зарядку батареї можна значно знизити описані процеси і поліпшити технічні характеристики агрегату.

У разі повної декомпенсації працездатності акумуляторів потрібно їх заміна. Розглянемо акумулятори Jenox, Solite, Black Max. & Nbsp;

Польські автомобільні акумулятори Jenox поєднують в собі якість і надійність за рахунок нової технології виробництва. Корпус і кришка агрегату зроблені з морозостійкого поліпропілену. Завдяки стабілізації пластин акумулятора і наявності сепараторів з микропористого поліпропілену виробник зумів досягти високих технічних характеристик. Унікальними за своєю сутністю є три види: Jenox Gold, Jenox Power. Перший - Jenox Gold - не обслуговуються і порівняно не високу вартість. Jenox Power - малообслуговувані акумулятори, вимагають підливання невеликої кількості дистильованої води. Пластини запобігають коротке замикання, а також її кришка і корпус забезпечують більший захист від ударів, трясіння і витікання рідини. & Nbsp; & nbsp;

Solite - батарея, випускається південнокорейським концерном Хюндай. Їх пластини виконані з кальцію, акумулятори містять сепаратори, які мають низький опір і служать для запобігання від короткого замикання і продовження терміну служби. Лінійка товарів використовується як для легкових, так і для вантажних автомобілів. Перевага Solite в тому, що електроліт практично не витрачається і не відбувається корозії електродів.

АКБ Black Max відомі своїм високим німецькою якістю. Розробка нової технології дозволила використовувати свинцево-кальцієві пластини акумулятора. Black Max - не обслуговуються акумулятори. Вони мають зменшене внутрішній опір, низький ступінь саморозряду, антикорозійні і вібростійкі якості, безпечні у використанні за рахунок захисту корпусу пламегасителями і газовідводом, тому не відбувається накопичення газу всередині системи. Тому купити акумулятор для авто цієї моделі хороша ідея.

До вашої уваги представлені різні моделі автомобільних, тягових і мото акумуляторів різних виробників: VARTA , BOSCH , OPTIMA , SOLITE R , GREEN POWER , BLACK MAX , BERGA , A-MEGA , MUTLU , < a href = "https://avtoapteka.net.ua/mercury"> MERCURY , JENOX, WESTA , MEDALIST , Starter Ex, Rocket, FORSE , GOLDEN, Logic Power, MastAK , Outdo, Sunlight та багато інших. В асортименті інтернет магазину можна підібрати хороший акумулятор для легкового і вантажного автомобіля: 75Ah, 95 Ah, 100 Ah, 120 Ah, 135 Ah, 140 Ah, 180 Ah, 190 Ah, 200 Ah, 220 Ah, 225 Ah; для легкового автомобіля: 45 Ah, 50 Ah, 55 Ah, 60 Ah, 65 Ah, 70 Ah, 75Ah, 95 Ah і 100 Ah; для мотоциклів і іншого мото транспорту (квадроциклів і дитячих повнорозмірних машинок для поїздок по парках і скверах): від 2.3 Ah до 20 Ah.

Купити акумулятор для авто будь-якої моделі можна в інтернет магазині « АВТОАПТЕКА ». Кожен автолюбитель знайде акумулятор, який буде йому до душі і по кишені. Найширший вибір акумуляторів: обслуговуються і не обслуговуються, з електролітом (свинцево-кислотних) і гелеві, з правим «плюсом», лівим «плюсом» і бічний полярністю, європейського і азіатського типу, з клемними "штирями" утопленими і висунутими, з кріпильним нижнім бурти і без нижнього бурту, з індикатором зарядженості і без нього, зі стандартними розмірами, загальноприйнятими для конкретних ємностей АКБ, і зі спеціальними зменшеними габаритними розмірами.

Доставка здійснюється будь-якими способами: самовивозом або кур'єрською доставкою по Києву, а також в будь-які міста за допомогою служб доставки DELIVERY, ІН ТАЙМ, (Нова пошта). Це може бути Харків, Хмельницький, Кривий Ріг та інші міста. Оплата необхідних автозапчастин може бути як готівкою, так і картою Visa Electron, MasterCard або через інтернет-банкінг. При необхідності юридичним особам надається пакет потрібних документів разом з товаром.