Охолоджуючі рідини - Антифриз

Охолоджуючі рідини - Антифриз

Тосол Гостовский -40 ° C 5л
Код:1257

Тосол Гостовский -40 ° C 5л

200₴
Тосол Vamp Altair-40 1л. 988
Код:1251

Тосол Vamp Altair-40 1л. 988

42₴
Показано з 1 по 25 із 593 (всього 24 сторінок)

Під час роботи автомобіля нагріваються його комплектуючі. Стежить і регулює обмін тепла система охолодження авто. По двох контурах системи тече спеціальна рідина - антифриз або тосол, що представляють собою суміш дистильованої води і спеціальних речовин, які спрямовані на поліпшення властивостей рідини. Основна функція охолоджуючих рідин полягає у відведенні тепла від робочих поверхонь двигуна і охолодженні в радіаторі.

Раніше застосовували два види охолоджуючих рідин: дистильовану воду і антифризи. Для систем сучасних автомобілів вода не застосовується в силу низької температури замерзання і розширення в системі. Відповідно, взимку і при похолоданні така рідина не буде працювати. Тому сучасні виробники прагнуть якнайкраще вдосконалити свою продукцію, використовуючи спеціальні присадки. Основа будь-якої охолоджуючої рідини - суміш води і багатоатомного спирту. Спирт при нагріванні розширюється, що є однією з ключових характеристик антифризів. Крім перерахованих речовин до складу входять різного роду присадки. Ними можуть бути мінеральні солі, гліцерин, гліколь, карбітоли інші. Вони забезпечують захист від корозії, накипу, спінювання, освіти парового конденсату, іржі, забезпечують антиокислювальні властивості. Також до складу антифризів входять барвники, які після закінчення терміну експлуатації змінюють свій колір. Найбільш важливими присадками є інгібітори корозії. Використовуються & nbsp; два типи таких присадок: традиційні і органічні.

В залежності від вхідного до складу спирту, виділяють Етіленгліколевие і пропіленгліколевої охолоджуючі рідини. Перші є найдешевшими, але мають один недолік - високу токсичність при потраплянні в організм людини. Представлений антифриз солодкуватий на смак і цим може залучити дітей, тому його варто зберігати в недоступному місці. Пропіленгліколевої охолоджуючі рідини мають ідентичні властивості з етиленгліколевими, але є менш токсичними, але дорогими, тому зустрічаються на ринку рідше.

В інтернет магазині «АВТОАПТЕКА» Ви знайдете великий вибір охолоджуючих рідин на основі етиленгліколю. Представлені рідини на сайті є в двох варіантах: антифриз і тосол. Купити антифриз можете по оптимально низьким цінам, переглянувши каталог нашого магазину. Серед безлічі варіантів рідин на сайті представлені товари Felix, Toyota, Bizol, Alpine, GROM-EX, Liqui Moly, Wolver, ВАМП, SPUTNIK, HEPU, Neste, Starex, Xado, E-TEC і інші. Для вибору антифризу або тосола скористайтеся консультацією кваліфікованих менеджерів. Здійснюється доставка товарів по Києву нашим кур'єром і по всій території України різними службами.