Мастила автомобільні

Мастила автомобільні

Для забезпечення гарної роботи систем автомобіля, кожен елемент повинен бути змазаний. Тому варто купити автомобільні мастила. Це переслідує дві мети: змащувані поверхні труться з меншою силою, що запобігає передчасному зношування і поломку деталей. Основу мастил складають омилені різними речовинами рослинні і мінеральні жири, а також додаткові речовини (ароматизатори, стабілізатори та інші), які надають певні властивості. Мастила, на відміну від масел, не залишають жирних плям, що сприятливо впливає на екологічну ситуацію, а також їхнє функціонування не залежить від температури навколишнього середовища і від контакту з водою.

У сучасному світі безліч типів і торгових марок мастильних матеріалів, і необхідно правильно вибрати і купити автомобільні мастила. Експлуатація матеріалів залежить від густоти рідини, яку надають мила. Виділяють кальцієві, літієві, натрієві, алюмінієві і барієві типи. Кальцієвий тип, або солідол, - поширені і затребувані на ринку збуту за рахунок дешевої ціни і хорошої роботи. Його застосовують не тільки в якості змащуючого матеріалу, але і як консервант для деталей. Натрієві не зарекомендував себе, так як змиваються водою і розчиняються в ній. Літієвий тип (літол, фиол) все більше знаходить собі застосування, так як використовується для вузлів і основних деталей машини і має високу температуру плавлення. Барієвий тип відмінно консервує і володіє водонепроникними властивостями.

Серед величезного вибору виробників автохімії кожен автовласник знайде для себе відповідний товар. Серед всіх засобів, представлених в каталозі нашого інтернет магазину, для авто Ви можете знайти проникаючі і пластичні мастила автомобільні (спрей для приводного ланцюга, електропроводки, ланцюгів, силіконовий спрей і водовідштовхувальна мастило та інші засоби для змащення). Все змащувальні речовини представлені різними торговими марками, як Frescura, Hi-Gear, K2, Sonax, Step-Up, NOVOL, LIQUI MOLY і інші затребувані бренди. Серед будь-якого перерахованого змащуючого матеріалу є такі, що мають своє певне призначення, але, безумовно, кожен з них ефективний і прекрасно справляється з поставленими завданнями. Купити автомобільні мастила можна за доступною ціною, як оптом, так і в роздріб. Перед оформленням замовлення кожен покупець має можливість вивчити характеристики товарів, що купуються. Всі витратні матеріали, акумулятори, фільтри та інші товари доставляються нашими кур'єрами по Києву, а також кур'єрськими службами по всій території України.