Герметики для скла

Герметики для скла

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Безліч скляних або прозорих пластикових виробів мають досить гарну міцність. До таких належать не тільки лобове, бокові та інші скла автомобіля, а й звичайне вікно, акваріум та інше. При виникненні тріщини і осколків необхідно, перш за все, механічно з'єднати їх між собою і забезпечити герметизацію поверхонь, що з'єднуються. Дані вимоги висуваються і при установці стекол в рами, тому використовуються спеціальні клеї-герметики і звичайні клеї. Ці кошти гарантують повний захист від пропускання води і інших речовин. Такий засіб як герметик для скла є в нашому інтернет магазині, він відмінно підійде для того, щоб склеїти різні матеріали.

В основі звичайного клею для стекол - цианоакрилат, а також різні добавки, які забезпечують водонепроникність, захист від ультрафіолетового випромінювання та інших факторів. Виробляється в малих обсягах і призначений для склеювання дрібних деталей і невеликих пошкоджень. Клеї-герметики являють собою поліуретанові або силіконові речовини, завжди однокомпонентні. Вони не так надійно склеюють поверхні, як звичайні клеї, але прекрасно виконують функцію герметизації. Найбільш часто їх використовують для монтажу стекол або окремих ділянок в отвори, для складання акваріума. Найчастіше використовуються автогерметиком для скла, що мають за основу поліуретан, який взаємодіє зі склом краще, ніж силіконовий. При контакті з вологою середовищем герметики полимеризуются і тверднуть. В окрему групу виносять герметики-спреї. За рахунок їх розпилення можливо не тільки рівномірно розподілити вміст, а також використовувати в ускладнених місцях. Всі сучасні клеї володіють «капілярний ефект», тобто проникають всередину тріщин і заповнюють їх.

Герметики (клеї) для стекол на нашому сайті представлені торговими марками RUNWAY, & nbsp; Done Deal, Zollex, K2, Abro. Клей-герметик для скла є зручним у застосуванні: наноситься без праці і моментально застигає, а також може застосовуватися для вклеювання стекол, служить прекрасним способом ремонту тріщин лобового скла. Застосовуються герметики, як для автомобільного скла, люків, так і для вікон і інших побутових предметів. Високоякісний представлених товарів не залишить ніяких сумнівів з приводу вибору. & Nbsp;

Купити герметик для стекол можливо за оптимальною ціною оптом і в роздріб на сайті. У нашому інтернет магазині Ви швидко і без всяких труднощів оформите замовлення, і менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом. Робота здійснюється без вихідних. Доставка товарів можлива по Києву і в будь-який населений пункт України. Різноманітність витратних матеріалів, фільтрів, акумуляторів Ви знайдете в розділах сайту.