Гальмівні рідини

Гальмівні рідини

Гальмівна рідина POLO DOT 4 1л
Код:1415

Гальмівна рідина POLO DOT 4 1л

121₴
Гальмівна рідина FERODO 0,5л
Код:21394

Гальмівна рідина FERODO 0,5л

183₴
Показано з 1 по 25 із 81 (всього 4 сторінок)

Гальмівна система автомобіля призначена для створення безпеки дорожнього руху, тому необхідно ретельно стежити за її станом. Багато власників автомобілів вважають, що під час тривалої експлуатації гальмівна рідина не змінює своїх властивостей, що є помилковим. Під час роботи рідина пропускає і випускає повітря, а також вбирає вологу за рахунок наявності компенсаційних отворів в системі. Відповідно, з плином часу склад рідини стає іншим, і необхідно її замінити.

Серед усіх видів даних рідин виділяють мінеральні, силіконові і гліколеві. Перші являють собою суміш спирту з касторовою олією, що чудово захищає і змащує деталі. Також вони не є гігроскопічними і не взаємодіють з лакофарбовим покриттям. Але недоліками такого складу є висока в'язкість і закипання при низьких температурах. У складі гликолевих гальмівних рідин - полигликоли і їх ефіри. Вони закипають тільки при підвищених температурах, мають гарну ступінь в'язкості, прекрасний змазує ефект. Єдиний мінус у тому, що вони гігроскопічні. База силіконових гальмівних рідин - кремнійорганічні полімерні речовини. Великими перевагами є незалежність в'язкості від температури, інертність до більшості матеріалів, широкий діапазон робочих температур, відсутня властивість гігроскопічності. Зверніть увагу, що їх не можна ні в якому разі доливати до інших видів рідин, а також вони не мають виражений змащує ефектом. Всі сучасні рідини класифікуються згідно зі стандартом DOT, який може бути з цифрами 3, 4, 5 або 5.1. З цього стандарту оцінюється чотири критерії: точки кипіння не увлажненного і зволоженого складів, в'язкість при температурі + 100 ° С і -40 ° С.

В каталозі нашого інтернет магазину Ви знайдете гальмівні рідини для гальванічних гальмівних систем легкових, вантажних автомобілів, скутером і інших засобів пересування. Для раціонального вибору і правильного використання гальмівної рідини Ви завжди можете звернутися до фахівців нашого сайту. В інтернет магазині «АВТОАПТЕКА» можна купити гальмівну рідину за доступними цінами. Доставляємо до Києва, Харкова і по всій Україні. Величезний асортимент товарів задовольнить вимоги кожного власника автомобіля. Гальмівні рідини представлені брендами PEUGEOT, FORD, BMW, TOYOTA, GM, ALPINE, BOSCH, ELF, TOTAL, Liqui Moly, Felix, Рось, ВАМП, Hi-Zer, Castrol і ін. Якщо Вашому автомобілю необхідний будь-який вид гальмівної рідини або інше комплектувальне - сміливо замовляйте зворотний дзвінок наших консультантів, і вони допоможуть з вибором і покупкою.