Про компанію

«АВТОАПТЕКА» - інтернет магазин з продажу акумуляторів, автомобільних масел, автозапчастин, автохімії та супутніх матеріалів. Наш магазин був заснований в 2012 році і завдяки злагодженій і якісній роботі колективу за короткий термін ми змогли зміцнитися на ринку автотоварів, зарекомендували себе, як одного з провідних гравців в даному сегменті. Сьогодні «АВТОАПТЕКА» - це великий гравець в інтернет продажах всесвітньо відомих марок, брендів і товарів для автомобілів, велика мережа e-commerce, роздрібної та оптової торгівлі, а також, корпоративні продажі. Ми ніколи не зупиняємося на досягнутому, розвиваємо і просуваємо власні торгові марки автотоварів.

 

Varta, Alpine, Solite, Yuko, Wolver, Bosch, Aminol, Zollex, - лише мала частина списку всесвітньо відомих марок, офіційними представниками яких ми є на території України.

 

З безлічі інтернет магазинів в даному сегменті ринку, здійснюючи покупки в нашому інтернет магазині, Ви можете не сумніватися в відмінній якості продукції, її оригінальності і найнижчих цінах, кращому клієнтському сервісі. Великий власний автопарк і пророблена логістична мережа забезпечують доставку інтернет-замовлень «день в день» у зручний для вас час і місце. Постійні акції та знижки на високо затребувані товари заощадять ваш час і гроші, а система бонусів і індивідуальних пропозицій змусить повертатися до нас знову і знову.

 

Менеджери і оператори нашого колл-центру не тільки приймуть Ваше замовлення, а й допоможуть підібрати товар, точно задовольняє вимогам вашого автомобіля, проконсультують і поберут кращу пропозицію в співвідношенні ціна-якість.

 

Кожен наш клієнт є пріоритетом роботи нашої компанії і колективу, задоволений клієнт - мотто нашої компанії. Наша цінність - це наші задоволені клієнти, які знову і знову повертаються за покупками в наші магазини!