Ключі гайкові

Ключі гайкові

Показано з 1 по 25 із 177 (всього 8 сторінок)

Гайковий ключ - ручний інструмент допомагає впоратися з різьбовими з'єднаннями - закрутити або розкрутити їх. Асортимент сучасних пристосувань такого типу запропонований в нашому інтернет-магазині. Тільки перевірені бренди з високоякісним інструментом.

Асортимент

Ключі гайкові бувають різні - це одна з найбільших груп ручного інструменту, тому відрізняється їх вартість і призначення. У нашому каталозі зібрані найпопулярніші і затребувані ключі.

 • Ріжковий.
 • Накидний.
 • Торцевий.
 • Балонний.
 • З тріскачкою.
 • Комбінований (рожково-накидний).

  Ріжковий допоможе відкрутити або закрутити гайки, болти, якщо над гайкою мало місця, а навколо неї є вільний простір. Тільки він може бути використаний, якщо до з'єднання є доступ виключно збоку. Накидний - схожий на ріжковий, але у нього одне кільце. Тому на гайку він закидав зверху. Варіант 2 в 1 - комбінований - поєднує в собі ріжковий і накидною - розміщені вони на краях рукоятки.

  Торцеві варто купити, якщо потрібно відкручувати сильно втоплені гайки або коли кінець болта підноситься над нею. У нього невеликий крутний момент, а стінки тонкі, тому підходить для НЕ тугих гайок. Балонний підтип торцевого ключа, використовується для відкручування / закручування гайок коліс.

  Ключ гайковий з тріскачкою зручний тим, що при роботі не потрібно переміщати інструмент на великий кут. А здійснити перехід від відкручування до закручування можна за рахунок переключення прапорця, не знімаючи ключ з гайки.

  Критерії вибору

  Відразу відповісти на питання, скільки коштує автомобільний гайковий ключ не вдасться, адже його ціна залежить від багатьох параметрів і в першу чергу типу. Важливо визначити для яких цілей він буде потрібно, а для цього знати критерії підбору. Ось вони:

  • Розмір. Впливає на можливість роботи з гайками певного діаметру. & Nbsp;
  • Матеріал виготовлення. При роботі користувач робить сильний вплив, тому має значення міцність використовуваного сплаву. Оптимально - інструментальна сталь або хром ванадієвий сплав.
  • Рукоятка. Від того, наскільки зручно і впевнено вдасться утримувати ключ, залежить ефективність його застосування.

   Забезпечуємо високу якість інструменту, вигідні ціни. Доставка по Києву кур'єром, можна забрати самостійно в магазині. По Україні на вигідних умовах транспортними компаніями.