Трансмісійні масла

Трансмісійні масла

Показано з 1 по 25 із 537 (всього 22 сторінок)

Трансмісійне масло - це мастильний матеріал, який необхідний для різних типів КПП, роздавальних коробок, редукторів мостів і т. Д. Трансмісія - це система, що складається з вузлів і механізмів, що передають зусилля, крутний момент. Зокрема, у автомобіля трансмісія передає крутний момент від коленвала двигуна до ведучих коліс, а також зусилля або крутний момент може відбиратися від коробки передач через коробку відбору потужності на самоскидний механізм, на спецобладнання, встановлене на шасі вантажного авто. Всі масла, що заливається в вузли трансмісії, вважаються трансмісійними.

Масло трансмісійне має більш високу в'язкість, ніж в'язкість моторних масел. Серед трансмісійних масел є автомастила для диференціалів підвищеного тертя і специфічні оригінальні масла для КПП. Трансмісійні масла з малою в'язкістю використовують для гідравлічних автоматичних коробок передач.

Слід також купити трансмісійне масло для головних передач вантажних автомобілів. Вони заливаються в редуктори задніх мостів для задньопривідних вантажних авто або середніх, для передніх мостів повнопривідних вантажних автомобілів з підвищеною прохідністю. Трансмісійні масла бувають мінеральними, напівсинтетичними і синтетичними. Сучасні синтетичні трансмісійні масла з подовженим терміном служби можуть працювати на авто великою вантажопідйомністю до трьохсот тисяч кілометрів, а деякі навіть до півмільйона кілометрів.

У нашому інтернет магазині можна купити трансмісійні масла такі брендів: Bizol, Liqui Moly, Alpine, Gulf, Castrol, Elf, Ford, ZIC, Wolver, TURBO PULS, Lotos, YUKO, Россінтез, ТНК (Роснефть ), Motul та ін.

Купити трансмісійне масло у нас досить просто, ми працюємо без вихідних. Маємо широкий асортимент продукції для авто. & Nbsp;

Купити масло в трансмісію Ви зможете оптом чи вроздріб, за дуже привабливими цінами. Досвідчені менеджери допоможуть вибрати правильно продукт під ваші вимоги, проконсультують за технічними характеристиками і способу застосування. Завжди підкажуть за додатковими витратними матеріалами до вашого замовлення (нададуть інформацію по повітряних фільтрів, паливу, системи очищення передніх і інший автохімії).

Доставку здійснюємо по всій Україні зручною транспортною компанією. Терміни поставки обговорюються з менеджером-консультантом. Весь товар нашого інтернет-магазину оригінальний, має необхідні сертифікати якості. Якщо вам необхідно купити масло для вашого автомобіля, то ми оперативно і якісно зможемо допомогти вам у цьому питанні. Обслуговування і товаром гарантовано залишитеся задоволені.