INTERTOOL

Показано з 1 по 24 із 502 (всього 21 сторінок)

INTERTOOL - українська компанія з виробництва інструментів, заснована 1999 року в Києві. З перших днів свого існування вона позиціонувала себе як гравець на ринку інструментів, який динамічно розвивається. Відкриття перших складів у 2000-х роках в Україні стало важливим кроком на шляху до зміцнення позицій компанії на ринку. 2006 рік ознаменувався виходом INTERTOOL на ринок Європи. Запуск власного виробництва інструментів у Китаї в 2008 році дозволив компанії оптимізувати витрати і підвищити конкурентоспроможність. Отримання міжнародних сертифікатів ISO 9001:2015 стало підтвердженням високої якості продукції INTERTOOL. У 2018 році компанія отримала перше місце в номінації "найкращий набір інструментів" за даними "Української народної премії", а вже наступного року підтвердила свою першість нагородою "Вибір споживача". 

Компанія пропонує широкий асортимент ручного та електроінструменту, а також садової техніки, що загалом налічує 4000 різних позицій. Найпопулярнішими її продуктами можна назвати ключі, викрутки, молотки, пилки, плоскогубці, ножівки, киянки, сокири, стамески, напилки, лобзики, рубанки, скоби, цвяхи, шурупи, дюбелі, хомути, троси, ланцюги, карабіни, лебідки, талі, блоки, домкрати, струбцини, лещата, затискачі, столярні інструменти, слюсарні інструменти, дрилі, шуруповерти, перфоратори, лобзики, пили, болгарки, рубанки, фрезери, шліфувальні машини, полірувальні машини, пилососи, електропили, бензопили, газонокосарки, культиватори, мотоблоки. 

Щорічно INTERTOOL виробляє понад 5 мільйонів одиниць інструментів. Частину з них поставляють у США та країни Європи. Компанія співпрацює з такими відомими брендами, як Розетка, Amazon та Алло. Сьогодні INTERTOOL - це компанія, що динамічно розвивається, яка постійно вдосконалюється і намагається пропонувати своїм клієнтам тільки найкращі інструменти. 
АвтоАптека пропонує широкий вибір інструментів INTERTOOL зі швидкою доставкою по Києву і всій території України.