Заміна масла в двигуні

Однією з ключових операцій, що входять в регламентне обслуговування транспортного засобу, є заміна масла в двигуні . Періодичність заміни масла залежить від умов експлуатації автомобіля, а тому прив'язуватися до рекомендацій виробника не варто. Наприклад, якщо автомобіль використовується переважно для поїздок на короткі дистанції, то масло не завжди встигає прогрітися до потрібної температури і часто утворюється осад, утворення якого заважає нормальній роботі двигуна і тому масло потребує заміни через більш короткий проміжок часу.

У той же час, коли двигун автомобіля тривалий час працює інтенсивно (що буває зазвичай в пробці), то масло в ньому деградує швидше за рахунок підвищення температури. Часті запуски двигуна в холодний період, пересування по неякісному дорожньому покриттю скорочують експлуатаційний термін використання масла. І зазвичай його доводиться міняти не кожен 15 тис. Км (як радять виробники), а з інтервалом в 7-8 тис. Км пробігу. З іншого боку, якщо автомобіль в рік проходить менше, то чекати теж не слід. Рідина окислюється, а тому в будь-якому випадку її слід міняти не рідше ніж раз на рік.


Є ще таке поняття, як " сезонна заміна масла ", вона виправдана в декількох випадках:

  • коли автомобіль використовується інтенсивно і за рік пробіг становить 15-20 тис. Км;
  • коли клімат в регіоні, де використовується автомобіль характеризується різкою зміною клімату.

Найчастіше власники авто сьогодні використовують універсальні масла, які підходять під великий діапазон температур, проте в деяких регіонах краще використовувати вузькоспеціалізовані масла для жарких і, навпаки, холодних погодних умов. Сьогодні виробники масел пропонують покупцям величезний вибір масел для двигуна різної в'язкості. Розібратися в них в принципі нескладно, однак краще звертатися до тих, хто добре розбирається в цій групі витратних матеріалів для автомобілів.

Масло виконує важливу роль в процесі експлуатації авто, а тому не варто економити і купувати його у неперевірених продавців. Контрафактні несертифіковані масла, які дуже поширені на ринку не тільки не будуть виконувати свої функції, а й можуть стати причиною виходу з ладу важливих систем транспортного засобу. Придбати масла і замінити їх можна на СТО "АВТОАПТЕКА", а ще тут можна вибрати акумулятори на будь-який смак і великий вибір автохімії.

Скільки коштує послуга "заміна масла в двигуні"?

Заміна масла в двигуні обійдеться Вам у суму від 225 грн. Ціна залежить від того, який обсяг масла потрібно залити і яке саме масло буде використано. Також слід зазначити, що доливати масла, особливо від різних виробників і різних видів, категорично заборонено. Масло має повністю змінюватися в системі. Дізнатися актуальну вартість на послугу можна у менеджерів компанії за телефоном, вказаним на сайті. Вони із задоволенням проконсультують Вам з усіх питань і підберуть найбільш відповідний варіант для Вашого автомобіля.