Заміна радіатора кондиціонера

Створення комфортних кліматичних умов при пересуванні - то, без чого важко уявити сьогодні будь-який транспортний засіб. Якщо раніше кондиціонер або система клімат - контролю були рідкістю, то сьогодні вони передбачені в базовій комплектації будь-якого авто з салону. І зовсім не даремно. Створення мікроклімату це не тільки про комфорт для водія і пасажирів, це ще і про безпеку. Адже спека на вулиці або навпаки холод за вікном можуть відволікати водія від процесу водіння. У зв'язку з цим зростає ризик потрапляння в дорожньо транспортна пригода.

Однак, система кліматизації, як і будь-який інший вузол автомобіля вимагає до себе дорожнього уваги і недешево в обслуговуванні. Важливо проходити періодично ТО і звертати увагу навіть на найменші зміни в роботі системи. Однією з комплектуючих кондиціонера, схильною до великих навантажень в процесі роботи системи є радіатор. Він необхідний для охолодження фреону в системі. Про те, що він не функціонує належним чином здогадається далеко не відразу навіть фахівець автосервісу.


Зазвичай необхідність заміни радіатора кондиціонера можна виявити в результаті діагностики пристрою. Як правило, автолюбителі звертаються на СТО через те, що не виходить домогтися бажаної температури в салоні автомобіля. Найчастіше проблема вирішується легко і просто шляхом заправка системи кондиціонування фреоном. Також причини несправності можуть критися в:

  • попаданні частинок пилу в конденсат;
  • корозія на стінках трубопроводів;
  • знос прокладок в місцях з'єднання;
  • заправці фреон понад норму і т.д.
Усунути це несправності часом можна просто заміною зношених деталей. Однак іноді доводиться замінити радіатор для подальшої нормальної експлуатації системи. Іноді майстри автосервісу рекомендують не поспішати і зупинитися на ремонті вузла з метою економії. Правда, такий підхід обгрунтований тільки якщо пошкодження на ньому мінімальні. Якщо радіатор пошкоджений відсотків на 20% або авто потрапило в аварію, то чи не довгострокову перспективу вигідніше все ж виконати заміну радіатора кондиціонера на нову деталь. Зробити це найкраще на СТО «АвтоАптека». Також у нас є ще акумулятори на будь-який смак, масла і фільтри.

Чому все ж «АвтоАптека»?

При виборі станції технічного обслуговування автомобілів власники завжди звертають увагу на кілька критеріїв, а саме:

  • професіоналізм співробітників СТО (на СТО «АвтоАптека» працюють тільки справжні професіонали, які мають великий досвід роботи в області обслуговування авто. Вони легко виявлять причини несправності та шляхи їх усунення на будь-якому авто, незалежно від його марки і моделі);
  • наявність сучасного обладнання (великий арсенал інструментів і всіляких установок дозволяє проводити діагностику чітко, виключаючи помилки);
  • швидкість роботи (при узгодженні послуги всі нюанси обговорюються з клієнтами. Майстри СТО «АвтоАптека» розуміють наскільки важливо, щоб машина була в розпорядженні власника через максимально короткий проміжок часу);
  • цінова політика (наприклад, заміни радіатора кондиціонера коштує від 900 грн). У порівнянні з іншими пропозиціями на ринку ціни СТО «АвтоАптека» відрізняються доступністю.