Електрика і освітлення

Електрика і освітлення

Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)

Необхідна заміна генератора ? Потрібно заміна акумулятора під сидінням і капотом? Або може необхідно замінити стартер ? Тоді Вам точно пора звернутися на станцію технічного обслуговування «АВТОАПТЕКА». Тут працюють досвідчені майстри, які вирішать будь-яку проблему в роботі акумулятора або генератора автомобіля. Тут є акумулятори на будь-який смак, а також масла. Саме ці компоненти є головними в системі електрики автомобіля і продукують електричний струм, інші електроприлади виступають її споживачами. Правда, акумулятор все ж виступає вторинним, так званим резервним, джерелом енергії і потрібен для запуску двигуна при незаведенном моторі.

В машині генератор застосовується для зарядки акб і живлення електрообладнання при працюючому двигуні, він є одним з найважливіших компонентів будь-якого автомобіля. В процесі експлуатації він піддається сильним навантаженням. Якщо не приділяти йому належної уваги і не приганяти авто на ТО і регламентне обслуговування, то можна зіткнутися з його поломкою. Збої в роботі генератора важко не помітити. Про те, що варто звернутися на СТО свідчать наступні ознаки:

 1. невпевнений пуск двигуна мотора;
 2. мерехтливий і бляклий світло фар;
 3. приводний ремінь видає свист;
 4. на приводному ремені є сліди руйнування (внаслідок перегріву);
 5. шерех або дзвін з-під капота (може свідчити про деформації обгінної або демпферного муфти, або ж зносі підшипників кочення);
 6. електричний виття.

Схожими з ними є ознаки виходу з ладу акумуляторної батареї в автомобілі. Однак проблеми з акб ще більш явно виражені в процесі експлуатації авто. До них можна віднести:

 1. загоряння індикатора необхідності зарядки батареї. Не помітити червоний значок на панелі приладів вкрай складно. Про проблеми з акб може також свідчити значок Check Engine, якщо інших помітних відхилень в роботі двигуна немає;
 2. механічні пошкодження на акумуляторі (не потрібно бути фахівцем в області машинобудування, щоб помітити відколи, тріщини та інші пошкодження на корпусі);
 3. здуття корпусу батареї;
 4. з банок акумулятора відчувається неприємний запах, він може свідчити про замерзанні або перегрів електроліту, замиканні пластин і т.д .;
 5. відмова в роботі склопідйомників, кондиціонера;
 6. збої в роботі автомагнітоли тощо

Проблеми з електрикою і освітленням зазвичай змінюються кардинальним чином, а саме заміною вузлів автомобіля, що відповідають за це. Щоб все було виконано правильно і акуратно, не варто намагатися заощадити і зробити все в домашніх умовах. Довіряти таку важливу роботу слід виключно професіоналам. Вони знають всі тонкощі і нюанси підключення, а тому зроблять все в найкоротші терміни і гарантують безпеку пересування водію та іншим учасникам дорожнього руху. Однак, якщо з послугами по заміні генератора , акб і стартера все зрозуміло, то як же бути з самими компонентами?


Де купити акумулятор , генератор або стартер на авто?

Крім широкого спектру послуг по ремонту транспортних засобів, в числі яких заміна комплекту ременя ГРМ, заміна масла МКПП, діагностика ходової частини, прокачування зчеплення, перевірка витоку холодоагенту і багато іншого, «АВТОАПТЕКА» також допомагає власникам авто з купівлею потрібних компонентів для різних видів ремонту і обслуговування авто. «АВТОАПТЕКА» - інтернет-магазин, де можна придбати автохімію, синтетичні, напівсинтетичні і мінеральні масла, акумуляторні батареї , антифриз, гальмівну рідину, масляні фільтри, повітряні фільтри і т.д.

Сервіс пропонує кращі ціни на послуги, а також на всю продукцію, адже він співпрацює безпосередньо з виробниками автозапчастин та витратних матеріалів.