Ремонт ходової частини автомобіля

Ремонт ходової частини автомобіля

Показано з 1 по 15 із 15 (всього 1 сторінок)

Ходова частина транспортного засобу покликана забезпечити переміщення автомобіля по дорозі, створивши при цьому максимально комфортні умови пересування для водія і пасажирів в салоні. Під комфортом розуміється зниження до мінімуму вібрацій, коливань і тряски. Конструкція ходової частини машини включає в себе задню і передню підвіски, колеса і шини.

Підвіска автомобіля забезпечує здійснення кузовом плавних рухів і впливає на комфорт перебування в ньому. Вертикальні, поздовжні, поперечні і кутові коливання в своїй сукупності перешкоджають стрибків на дорозі, якщо її покриття далеко від ідеального. Досить згадати кадри зі старих фільмів, а кому-то просто зануритися в дитячі спогади катання на возі. Колеса на возі щільно закріплені, тому навіть невеликі ями досить відчутні в разі потрапляння в них колеса. Однак вона може успішно справлятися зі своїм функціональним призначенням тільки в тому випадку, якщо між нею і дорогою знаходяться елементи, що беруть на себе завдання по напрямку руху, самому руху, а також щодо наділення підвіски «пружністю ходу».


Мова йде про шини, ресорах, пружинах, гумово шарнірах, амортизаторі і т.д. Незважаючи на те, що це ходова частина автомобіля є однією з найбільших систем автомобіля, вона досить вразлива, адже в процесі експлуатації піддається трясці і зовнішніх впливів. Будь-який дефект ходової помітні в процесі їзди. Ознаками того, що варто приділити особливу увагу цьому вузлу автомобіля є:

  • сильні вібрації, які віддають в кермо;
  • сліди патьоків рідини з амортизатора;
  • втрата керованості машиною;
  • постукування при їзді навіть на відносно рівній дорозі;
  • збільшений люфт керма і інші. & Nbsp;

Найбільш частими причинами поломки системи або окремих її частин є:

  • природний знос деталей ;
  • неакуратно їзда (може нанести шкоду Вашому підшипників, поломки кульових опор, пошкодження важелів і т.д).

Де можна замовити послугу « ремонт ходової частини автомобіля »?

Для того щоб виявити причину змін в ходової слід звернутися до фахівців СТО «АВТОАПТЕКА», також тут є акумулятори на будь-який смак, і масла. Вони проведуть діагностику пошкоджених вузлів і запропонують варіанти вирішення проблеми. Майстри станції технічного обслуговування в Києві мають великий досвід у виконанні таких робіт і величезний арсенал всіляких інструментів для їх виконання. Тому можна не переживати, залишаючи їм свій улюблений автомобіль. Він буде в надійних руках. СТО «АВТОАПТЕКА» - це про:

  1. надійність і високу якість надання послуг - професіоналізм фахівців в сукупності з оригінальними запчастинами і расходниками гарантує те, що ремонт буде виконаний правильно і ефект буде довгостроковим. Майстри легко впораються з роботою будь-якої складності;
  2. високу швидкість виконання робіт. Майстри СТО завжди роблять все можливе для того, щоб улюблена залізна конячка якомога швидше повернулася до свого власника. Для деяких залишитися без машини навіть на один день - це не дозволена розкіш;
  3. доступну ціну на ремонт ходової частини автомобіля , гальмівної системи, ТО, регламентне обслуговування і т.д. «АВТОАПТЕКА» - це не тільки СТО, це ще й інтернет-магазин автозапчастин (наприклад, фільтри можна купити тут) від світових виробників. Тісна співпраця з ними дозволяє встановлювати демократичні ціни на запчастини, які можуть знадобитися в процесі ремонту. На офіційному сайті є запчастини для автомобілів Toyota, Mercedes, Volkswagen, Hyundai, а також машин інших марок різних років випуску і моделей.