ТО і регламентне обслуговування

ТО і регламентне обслуговування

Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Техогляд - важливий захід, від якого безпосередньо залежать витрати на експлуатацію та ремонт автомобіля, а також ефективність його застосування. Будь-яка машина потребує регулярного ТО і технічному обслуговуванні не дивлячись на те, що сучасні транспортні засоби відрізняються надійністю. Регламентне обслуговування покликане підтримувати експлуатаційні характеристики всіх агрегатів і вузлів транспортного засобу в хорошому технічному стані з метою запобігання серйозних проблем з ним і попередження різних аварійних ситуацій. Природний знос деталей ніхто не відміняв, та й низька якість палива в сукупності з поганим дорожнім покриттям негативно позначаються на справності автомобіля. ТО рекомендується проходити кожні 10 тис. км або раз на рік. Нагадуємо, що у нас є ще акумулятори на будь-який смак, масла.

В перелік робіт регламентного обслуговування входять:

  • перевірка і заміна масла в двигуні. Моторні масла бувають синтетичні, напівсинтетичні і мінеральні, вони відрізняються по в'язкості і придатні до використання при різних умовах експлуатації (в теплу і холодну пору року). Правильно підібрати масло можуть тільки фахівці, які добре розбираються в пропозиціях на ринку і характеристиках олій для ДВС;
  • перевірка рівня і якості гальмівної рідини. Вкрай важливо, щоб вона зберігала свої властивості при різних температурах. В такому випадку тиск від головного гальмівного циліндра буде рівномірно нагнітатися до колісних, забезпечуючи тим самим справну роботу гальмівної системи;
  • перевірка гальм. Важливість цієї складової регламентного обслуговування пояснювати не варто, адже справна гальмівна система - запорука безпеки водія транспортного засобу та інших учасників дорожнього руху;
  • заміна повітряного фільтра; перевірка рівня масла в АКПП;
  • заміна свічок запалювання;
  • регулювання клапанів двигуна;
  • заміна охолоджуючої рідини;
  • перевірка елементів підвіски і ходової частини;
  • заміна салонного фільтра (тут є фільтри) і ряд інших робіт.

Перелік робіт може відрізнятися в залежності від марки та моделі авто, а також того яке це ТО в процесі експлуатації автомобіля (перше, друге, сезонне і т.д.).


Де пройти ТО і регламентне обслуговування авто?

СТО "АВТОАПТЕКА" - місце, де Вам гарантований відмінний сервіс, висока якість послуг, що надаються і доступні ціни на них. Фахівці швидко і правильно визначать весь спектр завдань, які необхідно виконати в рамках ТО автомобіля і зроблять попередній прорахунок вартості робіт, адже їх обсяг в кожному випадку визначається індивідуально. Вони мають чудові знаннями в галузі машинобудування, тому безпомилково визначать прогалини в роботі автомобіля якщо такі є і знайдуть шляхи усунення несправностей. У своїй роботі вони використовують тільки якісні витратні матеріали та деталі, якщо в результаті проведеного ТО потрібний ремонт тих чи інших вузлів автомобіля. Всі запчастини оригінальні, відрізняються надійністю і хорошими експлуатаційними характеристиками.

Всі роботи виконуються в максимально стислі терміни, адже майстри СТО прекрасно розуміють, що сьогодні без автомобіля просто нікуди. Залізна конячка - надійний супутник людей, які хочуть все встигнути протягом дня, особливо якщо їх робота пов'язана з поїздками по місту.

Нехтувати ТО і регламентним обслуговування транспортного засобу не варто ні в якому разі, адже від цього залежить безпека пересування в авто. А ось заощадити на ньому цілком можна, адже цінова політика СТО "АВТОАПТЕКА" відрізняється демократичністю порівняно з авторизованими дилерськими центрами.